Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen az alakom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az alakom? Dagi vagyok?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link] ( itt a hátam görbének néz ki de nem az..:) )


2011. aug. 3. 11:26
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
te csak szereted ha dícsérnek, ha mindig azt mondják neked, hogy szép vagy stb, tényleg kövér vagy, fogyj le mert nagyon dagadt vagy. vagy csak simán anorexia vagy bulímia. (bocs, csak elegem van az ilyen egos pic*ákból, mint te)
2011. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 .Daniel. ***** válasza:

Kedves utolsó előtti!

Nem hiszem hogy bölcs dolog lenne bárki nevében is felszólalni. Átlagos az alakos de utcán biztosan nem vennélek észre. Ahogy látom belül sem vagy oké, még éretlen vagy és negatív. Az ilyen lányokkal nem jó ismerkedni. Amúgy az önbizalom tudod mitől önbizalom? Belülről jön. Az amire Te gondoltál külbizalom.

2011. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy van rajtad pár kiló felesleg, de attól még nem vagy kövér! Egy pát hetes diéta+sok mozgás és le is megy az az 5-8 kg! Szerintem nem vészes! :)
2011. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy dagi.

17/L

2011. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Már, hogy lenne 55 kg?? Mikor én vagyok annyi és fele ekkora sem mint ő...lehet hogy ő törpe, vagy nem tudom miért ilyen zsíros :S Szerintem csak nem sportol!
2011. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Ha daginak hiszed magad az betegség. Teljesen jó a forma. 34f
2011. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Kicsit elegem van már a hozzád hasonló hiú p1csákból, akik a tökéletes alakjukkal sajnáltatják magukat, mert mondjuk szerintük dagik/a 85D-s mellük kicsi/kicsit kilóg a szeméremajkuk, vagy egyéb gyökérségek. Vagy csak simán szereted hallgatni, ahogy dícsérnek? Akkor tudod mit? Dagadt vagy!
2011. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

nincs kedved kefélni egyet? írj privit ha gondolod :DDD


26/F

2011. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Csinos csaj vagy, ne aggódj! :]
2011. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
én is d.gnálak vagy járnék is veled, vagy mittudomén, mit is akarsz benne lennék :)
2011. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!