Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen az alakom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az alakom? Dagi vagyok?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link] ( itt a hátam görbének néz ki de nem az..:) )


2011. aug. 3. 11:26
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
olyan szánalmasak vagytok:D miért nem veszitek észre hogy csak egó növelésből kérdezgetik a vékony lányok hogy kövérek vagy szépek?
2011. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
és neked fáj az hogy ha növeljük az egójukat? :) nekik jó, mi meg leírtunk egy újabb jó cselekedetet mert örömet okoztunk és még igazat is mondtunk :)
2011. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem dagi :) nagyon is csinos vagy :DD

de ha fogyni akarsz akkor sportolj sokat futás stb.. :DD és majd idővel kialakul a testednek a formája és akk még csinosabb is leszel :DD én is megismerkednék veled szivesen

:DDD

2011. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:

Az egó növelés meg az önbizalom növelés nem ugyanaz ám...

Ja,és igen dagadtnak gondolom magam de mindenki mást mond,ezért rakom ki ide a képem mert itt ismeretlenek mondanak véleményt.Mért lennének szánalmasak?Azért mert ők normálisan tudtak válaszolni a kérdésre? Vagy mi??:D

2011. aug. 3. 13:56
 35/53 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom, ez már a harmadik ilyen kérdésed:D Félre ne értsd, nem bántásból írom.:) Mikor fogod már elfogadni, hogy így jó a tested, ahogy van?
2011. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
Nagyon jó alakod van! Szerintem most egy jó páran beléd szerelmesedtünk.
2011. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
nincs kedved megadni az e-mailod? :D
2011. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
21%
Itt minden korosztályból vannak férfiak, 10-100 éves korig, és én ezennel az összes férfi nevében (kivéve a búzákat) kijelentem, hogy tökéletes alakod van, és bárkit választasz párodul, szerintem mind egyetértünk abban, hogy szerencsés csődőr lesz. Isten engem úgy segéljen!
2011. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim válasza:
Én is hasonló alakú vagyok, és kövérnek érzem magam, pedig mindenki mondja hogy csinos stb vagyok :) Hát nem tudom, én mindenesetre fogyózok, mert hiába mondják mások, én nem vagyok megelégedve magammal, és ez fontos.. :)
2011. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
Szeretnék veled találkozni.Hordás vagy allis vagy?
2011. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!