Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon a társkereső chat-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a társkereső chat-en mért 85-90 % molett - dagi csajok vannak?

Figyelt kérdés

Na nincs velük semmi bajom csak nem értem.

Sok fiú szereti a molett csajokat.


2011. szept. 13. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert abban bíznak, h ott hátha találnak valakit, főleg, h először a belsőjét lehet megismerni így az embernek.
2011. szept. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Társkeresőt általában azok választják, akiknek gondjuk van az ismerkedéssel valami miatt. Ez pont lehet a kis túlsúlyból fakadó önbizalomhiány. Szeretem a teltkarcsú nőket, úgyhogy lehet én is regisztrálok majd egyre. :D


22F

2011. szept. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 napietus ***** válasza:
32%
talán mert ők a való életben gátlásosabbak, és inkább így ismerkednek. meg visszafelé is igaz: aki folyton a gép előtt ül, előbb-utóbb menthtetlenül dagi lesz (a mozgáshiány és a chatelés közbeni nasizás miatt).
2011. szept. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
napietus ezek szerint te is jó dagadt lehetsz, ha folyton a gyakorikerdesek.hu előtt ülsz.
2011. szept. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 napietus ***** válasza:
76%

nekem sajnos a munkám miatt muszáj amúgy is sok időt a gép előtt ülni. közben nézegetek fel.


de a fennmaradó időt mozgással töltöm, és soha nem eszek a gép előtt. ezért nem is hízom.

2011. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
énis sokat gépezek, meg nasizok is a gép előtt és elég sovány vók :D
2011. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

"napietus ezek szerint te is jó dagadt lehetsz, ha folyton a gyakorikerdesek.hu előtt ülsz." És ott a pont! :D :D :D :D


Függ az örökölt génektől is, mert aki hízásra hajlamos, az dolgozhat bármit. Én pl munkahelyemen a gép előtt, délután még 2-4 órát, tehát kb napi 12 órát bámulom a monitort, mégsem vagyok túlsúlyos! :P

2011. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!