Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Chat.hu-ról mit gondoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chat.hu-ról mit gondoltok? Milyen társkereső oldalt ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a chat.hu sztem nem megbízható, ha nem akarsz csalódni, ne ott keress partnert. Ott van még a Love.hu , de sztem a legjobb, ha a myVIP társkereső oldalára regisztrálsz be. Oda csak myvip tagok regisztrálhatnak, úgyhogy viszonylag könnyen le tudod ellenőrizni, átvernek-e és hogy ki az a személy akivel beszélgetsz. Sok sikert!
2009. ápr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

megpróbálom a myvipeset elsőnek. :)

köszi!

2009. ápr. 27. 19:34
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát nekem a chat.hu -val összejött. Lassan a 4.hónapunkat tapossuk felhőtlen boldogságban :)
2009. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A Love.hu egész jó.Ott vannak képek is az illetőről.Egy jó tanács:akinek nincs kirakva kép a kapcsolatban él és csak alkalmi társat keres.Sok sikert!:)
2009. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
a love.hu-t ajánlom én is ott egész sokan vannak illetve van még a talalka.hu ott kicsit kevesebben vannak de mind2őnek van előnye/hátránya
2009. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

én ott ismerkedtem meg a barátommal, bár az igaz, hogy msn/cam-szexnek indult a dolog..

hamarosan ünnepeljük a harmadik évfordulónkat.

egyébként én már még egyszer nem csinálnám ezt végig, veszélyes dolog a chat.hu.

2009. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

msn/camsex?

kicsit perverz vagy ha ilyenre vállalkozol egy ismeretlennel...

2009. ápr. 27. 21:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem a talalka.hu jött be:) ott ismertem meg a barátomat,már lassan 3honapja vagyunk:)
2009. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is a chat.hu-n találtam meg a boldogságot, vagyis a szerelmem. :)


Az viszont igaz, hogy nem könnyű, és sok átverés is lehetett volna... találkozás előtt a webcam nem árt. Úgy azért már elég nehéz átverni a másikat, bár biztos nem lehetetlen.

2009. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

21:37-es vagyok..

igen, a legtöbben perverznek gondolnak, végül is én is annak tartom magam..de azt elismerem, hogy nem ez volt a legszebb módja annak, hogy megismerjük egymást, lehetett volna jobb is. (én sem számítottam rá, hogy ez lesz belőle, szórakozásnak indult.)

mindenesetre ha nekünk így kellett találkoznunk, akkor nekem bőven megérte.

2009. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!