Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírjátok azt ha valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok azt ha valakit ki kell kosaraznotok?

Figyelt kérdés
Előfordult már párszor, hogy ki kellett kosaraznom egy fiút. Nagyon kellemetlen és rossz érzés ezt tenni. Legutóbb 3 napja kellett ezt megtennem. 28 éves a pasi(én 18), akivel elég jól elvoltunk, jókat beszélgettünk, viccelődtünk és megértettük egymást. Azonban semmiféle vonzalmat nem érzek iránta. A minap bevallotta érzéseit és nem mondhattam mást mint amit érzek. Nagyon rossz érzés volt, annyira sajnáltam. Ti hogy bírjátok ezeket a helyzeteket? Engem kicsit megviselnek ezek.
2011. aug. 1. 22:43
 1/7 Setis ***** válasza:
Nos persze ez nehéz, mert nem könnyű valakinek fájdalmat okozni, de hidd el nekem, addig jó amíg ezt így érzed. Mert addig van szíved és törődsz másokért. Ne veszítsd el ezt a jó tulajdonságod.
2011. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Nehezen, nagyon nehezen tudok lekoptatni bárkit ebből kifolyólag,hogy én is sajnálom és nem akarok senkit megbántani. Sokszor túl reagálják az emberek a kedvességet,azt hiszik,hogy már lehet kapcsolat vagy bármi. Ilyenkor nem szoktam az illetővel beszélgetni,ha keres kitalálok valami hülyeséget. Ha nem veszi a lapot konkrétan megmondom,hogy nem vonzódok hozzá...Ilyenkor mindig bánt,hogy valakinek fájdalmat okoztam.Régen nagyon sokat flörtöltem,sokat később megbántottam. És kezdem úgy érezni,hogy teljesen visszakapom a kapcsolataimban.:S:(
2011. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól, hiszen nekem is sok viszonzatlan vonzalmam volt már, mégis élek.
2011. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 napietus ***** válasza:
jól. nem kertelek, kimondom kerek perec, mi a helyzet, így gyorsan túl van rajta az ember. nemet mondani tudni kell.
2011. aug. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt meg kell tanulnotok nőknek kezelni, sajnáljuk :) nekünk is meg kell tanulni elfogadni. Van az úgy, hogy a pasi félreért egy egy nézést, mosolyt. DE ha a 1000%os biztos jelre vár, akkor agglegény marad. Jobb megbánni később amit megtettünk, mert amit nem tettünk meg, arra nincs vigasz!


Mindenesetre örök kérdés, de lásd itt a példám: egy lány szintén nem akart többet érezni, persze nem tudta kezelni. Üres kifogások: nem érek rá, nem jó most, munkám van. Persze azelőtt meg ő keresett, aztán úgytünik jól leirt első randin. Kiderült végül, az volt a baja, hogy nem mondtam el akkor, hogy többet akarok, csak kár, hogy nemrég szakitott meg egy 3 éves kapcsolatot. Mert már kinyögtem kinomban levélben. Csak közben elment pár hónap, én vártam, meg sirtam éjjelente, hogy miért nem tudok semmit sem tenni az ügyemért. És hiába irtam meg, hogy nem lehetett első randin mindent elmondani, hogy először ismerjük meg egymást, meg körbeudvaroltam, válaszra sem méltatott.


Ha rendesen elintéztük volna, legalább egy normális viszony megmarad úgy, ahogy. De most? Ha szembejövünk az utcán, mit csinálunk? Ő elsüllyed szégyenében (ha van olyanja, de tudom hogy van), én azt gondolom hogy "na itt ez a komolytalan, felületes munkamániás csaj", és jól egymásra sem köszönünk. Tiszta ciki, mint 2 ellenség, csak azért mert én többet akartam...

2011. aug. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Régen nagyon sokat flörtöltem,sokat később megbántottam. És kezdem úgy érezni,hogy teljesen visszakapom a kapcsolataimban.:S:"


na, mesélj hogy kapod vissza? :D

úgy látszik, mégis igaz a ki mint vet úgy arat elv

2011. aug. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy volt egy 10hónapos kapcsolatom, a pasi folyamatosan megcsalt(teszem hozzá én nem csaltam meg senkit,csak sokat flörtöltem,ami nem ugyanaz).Teljesen kihasznált a kapcsolatban én meg totál oda voltam érte. Utána volt egy majdnem 2éves kapcsolatom. Én nagyon szerelmes voltam, viszont ezt nem kaptam vissza. Szeretett,de nem úgy ahogy kellett volna és ebből nagyon sok problémánk volt. És azért érzem,hogy visszakapom,mert sokszor volt hogy addig flörtöltem másokkal hogy végül belém szerettek. Mióta pedig szeretnék komoly kapcsolatot egyszerűen nem jön össze. Valahogy mindig kifogom az olyanokat akik nem úgy éreznek irántam mint én. Szóval most én vagyok azoknak a srácoknak a helyében akik belém szerettek.:( Most nem görcsölök,hogy legyen párom. Úgy érzem ez a majdnem két éves kapcsolat nagyon megviselt és jobb egy kicsit egyedül... És már nem flörtölök senkivel:D A beszélgetéseket is próbálom úgy irányítani,hogy nehogy félre értse az illető. Ja meg kisebb kapcsolataim is voltak,ott is kihasználtak. Ez már kb 4éve tart,hogy kifogom az ilyeneket. Remélem lassan elmúlik ez az időszak:D
2011. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!