Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartós párkapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós párkapcsolatban élők! Volt már olyan időszak, amikor azt mondtátok elég nem bírjátok tovább, és szakítatok?

Figyelt kérdés
Aztán mi lett a vége. Szakítás, vagy az édes békülés. Hányszor lehet ezt átélni?
2011. jún. 28. 12:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem, ha ezt érzitek szakítani kell. Ott valami elfogyott. Bár mondjuk egy próbálkozás talán még belefér.

Nálunk 3 éves kapcsolat alatt kétszer volt ilyen, és visszagondolva már az elsőnél szakítanunk kellett volna, egy ideig rendeződött a helyzet aztán megint minden ugyan olyan rossz lesz. Ma már tudom, hogy nem illettünk össze csak ragaszkodtunk egymáshoz és erre nem lehet jövőt építeni.

2011. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt, de csak hirtelen felindulásból. Pár perc és már nem is gondolom úgy.

Szóval olyan igazi nagy még nem volt, remélem, nem is lesz.

2011. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Voltak ilyen időszakaim,hogy na azt mondtam,hogy "vége,nem bírom,ennyi!".. de rájöttem,hogy szeretem még nagyon,csak hibázott..,de nem nagyot,csak rossz dolgokat mondott,ami nem esett jól,viszont eddig még(lekopogom) nem csalt meg.Ez a szerencsém,hogy ilyen párom van..ilyen már több nem adatik az életemben.Korai elkötelezni magam,tudom,le se merem a végén írni majd a koromat,mert lehurrogtok,hogy milyen fiatal vagyok(annyira azért nem):)

Az lett a vége,hogy kibékültem vele.$És jól tettem,azt hiszem:D

2011. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt kétszer is. Egyszer részemről, kb két perc után telefonáltam sírva, hogy nem gondoltam komolyan és hála az égnek kibékültünk. Egyszer ő, amikor kiderült, hogy el kell költöznöm a tanulmányaim miatt és lehet hogy csak hétvégente tudnánk találkozni.. Végül az a probléma is megoldódott.. Ezek, mind a kapcsolatunk első évében voltak.. 21/L
2011. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5 és fél év után idén januárban volt ilyen. Párom gondolta úgy, hogy elég, a vizsgaidőszakom alatt, mert szerinte keveset foglalkoztam vele, inkább tanulással töltöttem az időm szöveggel állt elém. Én ráhagytam, ha ezt nem érti meg, nem is szeret. Aztán anyja beszélt a fejével, és a májusiban vizsgaidőszak már zökkenőmentesen ment. Ha valaki így gondolja, valami gondnak kell lenni.
2011. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többször is. Volt, hogy nem szóltunk egymáshoz 3 hónapig. Maradtunk egy lakásban, gyerekek is voltak. Én láttam el a családot: főzés, mosás...A párom magára főzött, mosott. Aztán elgondolkodtam mindig, hogy tk. soha nem nagy dolgok miatt történik ez, tehát alapvetően passzolunk, csak én sértődékeny vagyok, soha nem veszekszek, de aki megbánt, ahhoz nem szólok. Így a párom kénytelen volt magát ellátni, mert ő sem engedett, hogy némán leüljön enni közénk. Aztán csiszolódtunk: ő is tudta, mivel ne bántson meg, én meg ha valami bánt, akkor fél nap után csak szólok. De akár válásig is mehetett volna,pedig nem nagy dolgokon akadtunk fent, csak a makacsság, azt kell leküzdeni, meg inkább megbeszélni, mint hallgatni.
2011. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer fordult elő most májusban (4 éves kapcsolat). Az édesapja nagyon hirtelen módon meghalt, ezen kívül bajok voltak a munkahelyével, kérdéses volt, hogy megszűnik-e, több vizsgáján is bukott a főiskolán, és a legjobb barátja is átverte. Erre a párom "bekattant". Depressziós volt, rajtam vezette le a mérgét, és nagyon csúnyán bánt velem, ráadásul meg sem akarta beszélni a dolgokat. Hozzátartozik, nagyon fiatalon jöttünk össze (én 15, ő 17 volt), így nem szembesültünk még olyan problémákkal, amik próbára teszik a kapcsolatunkat, nem is tudtuk kezelni őket. Ultimátumot adtam: vagy megbeszéljük, hogy hogyan kezeljük a problémákat, vagy váljunk el egymástól, mert ez nem csak őt, engem is tönkre tesz. Összeültünk, átbeszéltünk végre mindent. Bocsánatot kért, hogy csúnyán bánt velem, és megígérte, hogy próbál megváltozni, és ő is próbálkozik azon, hogy megoldjuk a problémáinkat. Én is megígértem, hogy megpróbálok változtatni az általa kifogásolt viselkedési formáimon. Egyenlőre úgy tűnik, végre rendeződni látszik a dolog, azóta nem veszekedtünk :) Nagyon szeretem, és ő is engem, nem akartam elveszíteni, és szerencsére ő sem engem.

20/L

2011. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Néha előfordul, hogy gondolok a szakításra mikor bekattanok attól, hogy mennyire hiányzik, aztán rájövök milyen jó vele, szeretem, és, hogy egyszer nem lesz ilyen távol. Így elmúlik:)
2011. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én hat év alatt egyszer bizonytalanodtam el, de be jó, hogy megoldódott, és mára már a felesége vagyok és várjuk a közös gyerekünket. Nagyon szeretem
2011. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Több, mint 10 éve vagyunk együtt a párommal, de sose éreztem még ilyet!

Ha lett volna ilyen gondolatom, már valószínűleg nem lennénk együtt.

Szerintem, ha valaki, akár egyszer is azt érzi egy kapcsolatban, hogy nem bírja tovább, akkor ott komoly gondok vannak.

Összezördülések mindenhol vannak, de ez annál sokkal több!

Mert ha most ezt érzed, valószínűleg később is fogod.

Értékeld át a dolgokat!

Egy kapcsolatban jól "kell" érezned magad, különben semmi értelme!

Légy őszinte magadhoz, gondold át, hogy igazán akarod e ezt a kapcsolatot, azt adja e neked, amire vágysz!

Szívből kívánom, hogy jól alakuljanak a dolgaid, bárhogy is alakul a kapcsolatotok!

2011. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!