Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az vajon mit jelenthet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az vajon mit jelenthet, ha másra gondolok, miközben együtt vagyok vele?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, a barátom 23 és már lassan 4 éve vagyunk együtt. Minden teljesen jó köztünk, ezt a kis apró dolgot félretéve. Mondjuk gyakran éreztem már úgy, hogy nem vagyok szerelmes, csak szeretet már, megszokás. De aztán történik valami, és megint úgy érzem, hogy még mindig tiszta szívemből szeretem, és nélküle el sem tudnám képzelni a napjaimat. De mostanában, amikor együtt vagyok vele, folyamatosan Jonathan Togora gondolok...:D..legelőször amikor ez történt előtte maratoni miamit néztünk, de akkor sem értetem...soha nem történt még ilyen, és hiába nem akarok, akkor is őt látom, rá gondolok...mit jelenthet ez? Totál megőrültem már?? Remélem nem csak velem volt már ilyen :S Előre is köszönöm!
2011. júl. 31. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiatalon lekötötted magad, vágysz a változatosságra. Jobb mintha megcsalnád... :)
2011. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem másnak a péniszét akarod bekapni,és más farkát akarod magadban érezni,magyarán csak megszokásbol vagy vele,közben meg arra vágysz hogy valaki jol meg dugjon..van benn valami,igaz???
2011. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem már csak a megszokás köt össze titeket. jobb ha szakitotok,mindhogy egyszer tényle más odalán ébredj.
2011. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!