Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetem el? A barátom 1 és fél év együtt töltött idő után megcsalt. Mikor erre gondolok nagyon rosszul leszek, hiszen sose hittem volna, hogy ő, aki azt mondja, hogy szeret ilyet tenne velem.

Figyelt kérdés
Hogyan felejtsem el ezt?
2009. aug. 14. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
ne gondolj rá!keress valami más elfoglaltságot vagy ilyesmi hogy ne legyen időd ilyenekkel foglalkozni ilyenkor például a barátnők is sokat segíthetnek!
2009. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy elolvastam a kérdést, nekem is összeugrott a gyomrom, hiszen én is voltam már hasonló helyzetben... Jó tanácsot adni nem tudok, nekem 10 hónapig tartott, amíg túljutottam rajta. Az idő az egyetlen segítség, úgy vélem.


Mondták nekem is, hogy keressek új barátot... De egyszerűen nem tudtam szeretni senkit, mindenkit hozzá hasonlítgattam... Nagyon nehéz időszak lehet ez most neked, de nyugi, túl fogod élni. =) És ahogy azt már előttem tanácsolták, a barátnők sokat segíthetnek! Nem az, hogy vígasztalgatnak, hanem az, ha programokat csináltok, elfoglaljátok magatokat... Esetleg ott alszotok egymásnál, és akkor az éjszakákat sem kell egyedül töltened, a múlt történésein gondolkodva.

2009. aug. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elfelednmi nem lessz konnyu,tapasztalatbol mondom hisz en is voltam ebben a helyzetben..de jelenleg ne gondolj se ra se a tortentekre,keruld ot ahogy csak tudod(hiszen igy nem jutnak eszedbe az egyutt toltott szep pillanatok) es olyan dolgokat csinalj ami jolesik s boldogga tesz.(pl-ul ha van kedved h menj ki filmet nezni a baratnoiddel,vagy elmehetsz dolgozni hiszen nyar van s ijenkor keves idore kaphatsz kis munkat..meg stb)En egy ev utan se felejtettem el a sracot,mindenek ellenere nekem meg o kelett..s mikor ott volt az eselyem h ujra kezdjuk,vegul en dontottem ugy h befejezem vele hiszen eszre se vettem es mar csak a megszokottsag volt az amit ereztem iranta,es rajottem h abszolut nem erdemel meg es nekem nem ojan sracra van szuksegem...meg most is ha eszembe jut kicsit faj..de mar nem erzem rosszul magam ha arra gondolok h megcsalt...mostmar orvendek h idoben eszrevettem s tovabb tudtam allni..remelem neked is sikerul!biztos vagyok benne!kitartast:)
2009. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De a legszebb az egészben, hogy egy táborban csalt meg, 13 nap után. Azt mondja, hogy azért mert a tábor előtt is veszekedtünk és hogy össze volt zavarodva és hogy szeretetre volt szüksége.Most meg, amikor mondom neki, hogy milyen gonosz hogy ezt tette és hogy kb., akkor fogja megtenni, h milyen ocsmány dolgot tett, ha vele is ezt teszik majd lecsapta a telót és utána kijelentette, hogy nem akar velem többet beszélni, látni se akar.Nem nekem kéne most ezt mondanom? Mégis kinek képzeli magát? Ő bánt meg és ő sértődik meg.. Ja és persze régebben mindig azt mondja, h ő ilyet soha senkivel nem tenne. Én meg hittem neki....tényleg nem tűnt ilyen szemétnek.
2009. aug. 15. 14:37
 5/5 A kérdező kommentje:
megtenni helyett megtudni bocsánat
2009. aug. 15. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!