Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagytok kedves lányok?

Figyelt kérdés

Olvasgatom itt a kérdéseket, és sok lány írja, hogy nekik nem csak a külső számít, vagy nem a külső számít, vagy hogy ők nem a bunkó, nyomulós hapsikra buknak. Mások azt írják a magamfajta kedvesebb, versírogatós nemjópasiknak, hogy rossz csajoknál próbálkozunk. A kérdésem az, hol vannak akkor ezek a lányok, mert mindenki mondogatja, de én még eggyel sem találkoztam, pedig sok csajjal próbálkoztam már és bizony nem egy egyből külső alapján küldött el melegebb éghajlatra, ismerkedésre sem hagyva lehetőséget.

19/F


2011. júl. 28. 20:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát én itt vagyok. :)
2011. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, akkor rejtőzz el gyorsan, mert olyan ritka vagy, hogy ha meglátunk bezárunk egy rezervátumba. :)
2011. júl. 29. 11:45
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem rejtőzöm el, ugyanis nekem meg pont egy normális srác kellene. :)
2011. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Vagyunk elegen szerintem itt az oldalon, válogass közülünk. :D
2011. júl. 29. 12:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon? Szerintem itt pont, hogy sok a bunkó, abnormális, tisztelet a kivételnek. Mert hát azért vannak normálisnak tűnő, versírogatós, 'nem jó' pasik is... :)
2011. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Már csak egy dolgot mondhatok. Sok sikert a kereséshez! ;)
2011. júl. 29. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!