Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagytok kedves lányok?

Figyelt kérdés

Olvasgatom itt a kérdéseket, és sok lány írja, hogy nekik nem csak a külső számít, vagy nem a külső számít, vagy hogy ők nem a bunkó, nyomulós hapsikra buknak. Mások azt írják a magamfajta kedvesebb, versírogatós nemjópasiknak, hogy rossz csajoknál próbálkozunk. A kérdésem az, hol vannak akkor ezek a lányok, mert mindenki mondogatja, de én még eggyel sem találkoztam, pedig sok csajjal próbálkoztam már és bizony nem egy egyből külső alapján küldött el melegebb éghajlatra, ismerkedésre sem hagyva lehetőséget.

19/F


2011. júl. 28. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igénytelen vagy? Változz.

Nincs ízlésed? Változz.

Mindenkinek más tetszik, mivel ez szubjektív? Igen.

Tehát, ha ezeken változtatsz és másképp állsz hozzá, akkor hidd el, hogy neked is lesz majd barátnőd.


Hol vannak az ilyen lányok? Most erre milyen választ vársz? Hogy a közértben vagy a könyvtárban vagy úgy mégis?

2011. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát buliba nem igen járnak.


És a legtöbbje vagy foglalt, és lehetetlen megszerezni, (mert hűséges) vagy szabad, de észre se veszik.. Én ilyennek tartom magam, és 4 éve kapcsolatban vagyok, az előtt (a közvetlen környezetemben) senki észre se vette, hogy nő nemű lény vagyok, pedig nem vagyok csúnya, csak nincs ki a fenekem/mellem a ruhából :/

2011. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Változtam eddig is, de hát ugye van amin nem lehet változtatni. (külső)

Igazad van, nem egyértelmű a kérdés. Olyan választ várok, hogy ezek az állítólagos jó lányok megmondják, hogy itt és itt vannak, és akkor majd tudom, hogy léteznek.

2011. júl. 28. 21:01
 4/16 anonim ***** válasza:
De sok vagyokot írtam! Megyek is kialszom magam. :/
2011. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát szerintem a kedves-normális csajok már csak könyvtárban vannak...
2011. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Bocs, ha kicsit nyers voltam, de már idegesítő az ilyen "hol vannak? léteznek egyáltalán?" kérdések. Én nagyon is rendes lánynak tartom magam. Sőt, mindenki ezt mondja. A férfiak többsége inkább komoly kapcsolatra szeretne engem. Mégis egyedülálló vagyok pár hónapja, és pontosan azért, mert egyik sem volt olyan típusú, akit én eltudnék magam mellett képzelni.(ugyanis a második hozzászóló írta, hogy többségben foglaltak az ilyen lányok)Ami még idegesít, hogy ha valaki eljár szórakozni, egyből leírják. De érdekes módon, ezt csak ezen az oldalon olvasom, valamiért itt alakult ki ez, hogy sokan azt mondják, ha valaki bulizik, már egy rib@nc. Közlöm, hogy nem teszem szét csak úgy senkinek sem a lábamat. Bulik alkalmával soha még csak nem is csókolóztam idegenekkel.


A környezetemben nagyon sok jóravaló lány van, és nem értem, hogy itt miért hangoztatják azt, hogy nincsenek már ilyen lányok. Csak nézz körbe és ne gubózz be. Legfőképpen ne írd le a lányokat.

2011. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányokkal csak a gyikon lehet találkozni, a való életben még nem sikerült megfigyelniük őket a tudósoknak.
2011. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsónak :P

Én is itt ismerkedtem meg barátommal :P

2011. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hozzátenni, h a gyikra írogató lányok amint kilépnek innen, ugyanolyan felszínessé válnak, mint a többiek :P
2011. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ezt még senki sem tudta kideríteni kedves kérdező...
2011. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!