Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, jogom van megharagudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, jogom van megharagudni ezért a barátomra? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Vasárnap láttam utoljára a barátomat. Tudni kell róla hogy elfoglalt mert focizik ezért nem látom túl sűrűn. Ma nem volt edzése ezért úgy volt hogy estefelé összefutunk. 17 órára volt megbeszélve a találkozó, fél órát vártam de ő nem volt sehol ezért fogtam magam és hazasétáltam...de nem kaptam se egy sms-t vagy e-mailt hogy "bocs nem megyek". Semmi hír róla. Jogom van "bedurcizni" vagy ne kerítsek belőle nagy ügyet. Nekem fáj hogy nem értesített hogy mi van...
2011. júl. 28. 19:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

rendben, akkor elnézést kérek :)

annyit azért még hozzátennék, hogy a mi kapcsolatunk van annyira szoros, hogy bármelyikünk is van ott hamarabb a megbeszélt helyen, felhívja a másikat. De nyilván itt több éves kapcsolatról beszélek, ahol elő sem fordulhat, hogy nem jön el, max késik valami miatt.

2011. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Velem is sokszor megesik, hogy hirtelen "elfelejt" nekem szóéni, ha valami van. Én elhiszem, hogy közbejöhet valami bármikor, de nem az a normális, ha egyből rád gondol, hogy huppsz, gyorsan szólok már neki, ne várjon, vagy valami. :S
2011. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, mi lenne, ha bejelentenéd mint eltűnt személyt.
2011. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
előkerült...anyukája felhívott hogy nagyon lázas és beteg, egész nap aludt..na és most én érzem magam rosszul hogy kiakadtam (még jó hogy nem hívtam fel és küldtem el a fenébe)
2011. júl. 28. 23:17
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy rövid telefonbeszélgetésre biztosan lett volna ereje. Ha mégsem, az anyja is hívhatott volna, hogy ne várj feleslegesen.
2011. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Nem kell naivnak de ennyire szkeptikusnak se lenni. Mondtam, nem szabad egyből leharapni a másik fejét, türelmesen ki kell várni amíg ˝kisül˝ mi is történik :)

2011. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 napietus ***** válasza:
ne érezd magad rosszul emiatt, mert nem tudtad.
2011. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
a lényeg hogy megoldódott :) köszönöm mindenkinek:)
2011. júl. 29. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!