Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, jogom van megharagudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, jogom van megharagudni ezért a barátomra? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Vasárnap láttam utoljára a barátomat. Tudni kell róla hogy elfoglalt mert focizik ezért nem látom túl sűrűn. Ma nem volt edzése ezért úgy volt hogy estefelé összefutunk. 17 órára volt megbeszélve a találkozó, fél órát vártam de ő nem volt sehol ezért fogtam magam és hazasétáltam...de nem kaptam se egy sms-t vagy e-mailt hogy "bocs nem megyek". Semmi hír róla. Jogom van "bedurcizni" vagy ne kerítsek belőle nagy ügyet. Nekem fáj hogy nem értesített hogy mi van...
2011. júl. 28. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
hát én bedurciznék, és megvárnám amíg ő keres
2011. júl. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Első felindulásból semmiképp ne állj neki és ne ordíts le a fejét. Először próbáld meg kideríteni mi történt, lehet oka volt rá, lehet nem, de mindenképp bizonyosodj meg miért történt. Ha kiderül, hogy lustaságból nem ment el és nincs logikus megérthető magyarázata igen jogod van megharagudni.
2011. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

rendben

köszönöm a válaszokat :)

2011. júl. 28. 19:42
 4/18 napietus ***** válasza:
88%
én egyszerűen nem keresném semmilyen módon. nem durcizásból, csak azért, mert én ott voltam, ezzel megtettem ami tőlem telik a jó ügy érdekében, innentől ő jön.
2011. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem is állt szándékomban keresni...de nagyon kíváncsi leszek mi lesz a magyarázata
2011. júl. 28. 19:46
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
én megsértődnék és nem keresném
2011. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%

egy mai kapcsolatban már nem divat ott a helyszínen felhívni telefonon, hogy mi van? Én ha megbeszélem a párommal, hogy mikor és hol találkozunk, és nincs ott, felhívom, merre jár, aztán mond rá valamit.

Most jön majd az, hogy nincs pénz a telefonodon, de akkor nem tudom, minek kell telefon minden gyereknek, ha nem tudják használni.

2011. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 napietus ***** válasza:
100%
még ő hívogassa, aki ott volt? nem annak illene telefonálni, aki valamiért nem tudott elmenni? aki ennyire nem méltat, arra én sajnálnám még a hívás árát is...
2011. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
utolsó: hívtam...egészen addig amíg a hangposta meg nem szólalt
2011. júl. 28. 19:56
 10/18 A kérdező kommentje:
bocsánat nem az utolsónak ment csak addigra már írtak :D
2011. júl. 28. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!