Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Köszönöm, hogy végig olvasod és segítesz (:


Szóval, van nekem egy picit több mint 1 hónapos kapcsolatom.

Természetemnél fogva nagyon könnyen beleszeretek akármilyen lányba. Akár interneten keresztül is. Hát ez most is így van és ez inkább egy "távkapcsolat" de nem azért mert messze lakunk egymástól, csak nem nagyon tudunk találkozni, ennek ellenére nagyon szeretem a lány, és Ő is engem. Találkozásaink azért nem szoktak összejönni, mert vagy neki vagy nekem közbe jön valami, de nem apróságok, hanem pl.: elhunyt hozzátartozó, vagy messziről érkezett rokonok, stb. A lényeg, hogy szeretjük egymást és kitartunk egymás mellett míg nem rázódik helyre ez a kapcsolat. A probléma ott kezdődik, hogy van egy exem, aki itt lakik a közelben, és Ő még nagyon szeret engem. Mivel barátságos természetem van, könnyen szót tudok érteni az emberekkel, gondolván itt az exekre is, és mindegyikkel úgy váltunk el, hogy normálisan megbeszéltük hogy, mit miért és, hogy jó barátok maradtunk. Ez nála is így van, és mivel itt lakik a környéken, szoktunk találkozni, sőt esténként még sétálgatni is. Olyankor nagyon hiányzik, hogy nem bújik hozzám, hogy nem ölel meg, hogy nem csókolhatom meg. Megtehetném, de nem teszem, mert nem csalom meg soha senkivel a barátnőmet, mert undorító dolognak tartom. A lényeg, hogy exem szeret és számomra sem közömbös. Nem tudom, mit csináljak, hogy jó legyen. Nagyon szeretem mostani barátnőmet, senkiért nem hagynám el, mintha Ő lenne az "igazi". De viszont exem is érdekel, még hozzá nem is kicsit, főleg úgy hogy tisztán látom, hogy mit érez.

Akármit teszek, olyan nem lesz, hogy mindenkinek jó legyen.


Köszönöm a segítséget. (:


2011. júl. 28. 08:04
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:

1. Az új lányt addig nem szeretheted igazán, amíg nem találkoztok rendszeresen - a neten mindenki más személyiség - még TE is!


2. Az exeddel le kell zárnod a dolgok, ha új kapcsolatot akarsz. Ha nem tudod lezárni és ő sem, akkor miért szakítottatok? De jusson eszedbe az is, hogy csak úgy senki nem jut arra, hogy szakítson a párjával. Annak jó oka van, ami feloldhatatlan és mint ilyet, nem valószínű, hogy meg tudjátok oldani, ha addig nem sikerült - tehát semmi nem lesz már a "régi".

2011. júl. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Exemmel kétszer próbáltuk már meg, mind a kétszer ő dobott, majd utána Ő jött, és mint most is, "sírt" még egy esélyért. Nagyon szerettem ezért visszafogadtam. Mind kétszer egy féltékeny barátnője kavarása miatt lett vége, ami már ki van küszöbölve, tehát emiatt probléma nem lenne.


1. pontban, pedig igazad lehet.

2011. júl. 28. 08:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy bírom az ilyen fiúkat, akik net előtt lesznek szerelmesek. Meg tudhatnám, hogy hány éves vagy? :) Elég gyermeteg jellemre vall az ilyen, ahogy az is, hogy te állítólag szereted ezt a "net lányt" , de mégis az exeddel találkozgatsz és ráadásul még kívánod is. Szegény lánynak "netes" mondd meg, hogy szereted még a volt lányt ne alázd ennyire meg. Hiába nincs testi megcsalás érzelmi van és ezt nem teheted meg.
2011. júl. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

17 vagyok. Ha hiszed ha nem ez így van. Legalább is nálam.

Amúgy nem csalom meg lelkileg sem, nem azt mondtam h szerelmes vagyok az exembe, csak szeretem.. Gondolom mikor neked barátod/barátnőd van attól még nem lesz mindenki közömbös. Elvégre most barátok vagyunk exemmel.

2011. júl. 28. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de tévedsz, mert MINDENKI közömbös lesz számomra amikor szerelmes vagyok. És itt árultad el magad, hogy nem is vagy akkor szerelmes ez csak valamiféle vonzalom, hormonok túltengése. Lehet, hogy te magad is azt hiszed, hogy szerelmes vagy, de nem! :) Mert én az vagyok másfél éve, és mindig mondták az idő majd megkoptatja a szerelmeteket, hát abban igazuk volt, hogy nem olyan mint a kezdetekkor mert sokkal jobban szeretem őt mint az elején! Ahogy megismerem minden mozzanatát, gondolatát egyre jobban és jobban szeretem. És tudod ilyenkor senki más nem érdekel, mert az az egy mindenben jobb az összes többitől legyen az külső vagy belső tulajdonság. Nőj fel vagy inkább agyalj azon, hogy csábítsd el egyszerre mind kettőt...
2011. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!