Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

.:Laci:. kérdése:

Mi tévő legyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Lassan 20 éves leszek, 5 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel, én nagyon szeretem Őt és azt mondja, hogy Ő is engem és ezt is érzem. Nagy a távolság köztünk, több mint 100 Km-re lakunk egymástól és eddig megbíztam benne teljesen. Nemrég küldeni akartam magamnak egy linket az Ő facebookjáról mikor náluk voltam és megláttam, hogy egy ex barátjával levelezgetett. amíg mosogatott elolvastam, hogy mit is és egy olyan beszélgetést találtam, amiben arról beszéltek, hogy lefeküdnek egymással...barátnőm nem volt visszautasító, sőt azt írta, hogy ha nem lenne hulla akkor lehet...majd kicsit később felhozta, hogy "barátom van" majd pár nap múlva már az volt a kifogása, hogy szárad a körmöm. Ideges lettem, kivonultam az erkélyükre levegőzni, később utánam jött és megkérdezte, hogy mi a baj, mondtam, hogy semmi és bement. Majd miután látta, hogy épp miket nézegettem, kijött és annyit mondott, hogy sosem csalnálak meg majd újra bement, vissza mentem a cigimért és a telefonomért és olyan fél óra múlva vissza jött, hogy ha akarok még valamit Ő bent lesz. Bementem, kibékültünk és azt hittem, hogy minden rendben, de közbe nem. Mikor össze jöttünk az február 1 volt az első találkozásunk pedig február 13 volt. mikor legutóbb náluk jártam picit turkáltam a cuccai közt amíg nem figyelt és láttam, hogy egy másik exével meg találkozgatott még február elején mikor már elvileg mi együtt voltunk, persze ezt letagadta, kb 3 találkájuk volt és mind a 3-nál 1-2 órákra eltűnt, az utolsónál amiről elvileg én is tudtam és azért lett volna, hogy lezárják ezt az egészet letagadta, hogy az nem akkor volt, és így utólag visszagondolva aznap egész nap nem írt semmit se csak késő délután, azt mondta, hogy aludt és takarított. A napokban rákérdeztem erre is és azt mondta, hogy nem történt köztük semmi se, próbáltam rájönni az okra, hogy mégis mért történtek ezek és azt mondta, hogy nevelni akarom, pedig nem, csak kíváncsi vagyok, ilyen a természetem. Azt mondta, hogy hülye volt majd nem szólt semmit se csak kb 20 perc után annyit, hogy így el fogok aludni... Azt terveztük, hogy lassan összeköltözünk, mert mindkettőnknél elég zűrös a helyzet otthon, de nem tudom, hogy bele merjek-e vágni ebbe ezek után. Nagyon szeretem és mellette akarok lenni örökké csak félek attól, hogy újra átver mint a kapcsolatunk elején is és nem tudom, hogy mit tegyek? egyedül mennyek el itthonról vagy úgy, hogy vele élek együtt? Nagyon félek a jövőtől :(
2011. jún. 29. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezek után meg tudnál bízni benne? Ha összeköltöznétek, akkor is turkálnál a dolgai között, hogy épp mikor készül valamire? Mindig ott lenne a gondolat a fejedben, hogy vajon most őszinte volt?

Ha a válaszod: nem, igen, igen, akkor nehogy összeköltözz vele.

2011. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dob ki a g*cibe!!!

hazug rib@nc!!!

Már boccs de 1 picit engem is érint ez a téma pontosan hasonló volt a szitu

Pont így kezdődött ,hogy bent kell maradnia a meló helyén ma +2 órát..

ide kell mennem oda kell menem stb

Nekem ott telt be a pohár amikor a saját lakásunkon nytottam rá 1 csókával volt az ágyunkba kikurtam a f@szba!!!

Ne légy olyan hülye mint annó én voltam szerintem ezt még jó megelőzni az élején de te tudod!!!

Az ilyen tipusu nők megbízhatatlanok nem lehet velük előre tervezni!!

2011. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek,ezek a dolgok később még nagyon feszültséget okoznak.Sztem jobb lenne vagy most tisztázni teljesen és új lapot kezdeni,vagy véget vetni,mert így nem lesz jó vége.
2011. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a válaszaim: igen lehet és igen


próbáltam már tisztázni ezt az egészet vele egy párszor, de sosem sikerült mindig veszekedés lett belőle és oda lyukadtunk ki, hogy nevelni akarom...én csak a miértekre lennék kíváncsi, hogy mért nem lehet azt mondani, hogy NEM? és mért kellett még találkozgatni az exével? és mennyi ilyen volt? hajlandó lennék vele tiszta lappal kezdeni mindent mert úgy érzem, hogy meg tudnék benne bízni ha végre mindent nyíltan elmondana és nem terelne.

2011. jún. 29. 14:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ha még ő ment át támadásba, meg azt mondta, hogy nevelni akarod, az nem sok jót jelent :s nem is értem ezt a nevelést mire értette. Rá akarod nevelni a monogámiára? Vagy hogy igazat mondjon? Alapból azt mondanám, hogy "kérdezz rá, beszéld meg vele", de úgy látom nem nagyon lehet... :( Mondd meg neki, hogy te nagyon szeretnél bízni benne, mert szereted, és szeretnél sokáig vele lenni, de ha ilyen egyértelmű mellébeszélések kiderülésekor nem ő szinte, akkor nem lesz könnyű. Lehet hogy nem történt köztük semmi, de az se fair szerintem, hogy titkolózot... 23L (szintén távkapcsolatban)
2011. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, most kelt lassan feljön msnre és megpróbálom megbeszélni vele, hátha sikerül végre valamit előrelépni az ügyben. én mindenesetre reménykedek :)
2011. jún. 29. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Nah,nálunk ugyanez a helyzet csak én vagyok a nő és a pasim a terelőbajnok. Ne költözz össze vele. Szerintem ez a lány csak általad akar otthonról elszabadulni.Ne reménykedj,hogy megváltozik és őszinte lesz mert a jelek szerint ő közel sem szeret annyira téged mint te őt.
2011. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nah, úgy néz ki, hogy megoldódott a helyzet, sikerült megbeszélni mindent és elmondott mindent mi mért volt a sok győzködés után felhagyott már a "nem tudom" válaszokkal és végre megtudtam néhány okot is. De egyenlőre még nem költözök össze vele, addig amíg vsza nem nyeri a bizalmamat teljesen megint biztos, hogy nem.
2011. jún. 29. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!