Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyek a szeretője? Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek a szeretője? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki már nagyon régóta tetszett.Most együtt dolgozunk. És hirtelen azzal jött ,hogy legyek a szeretője.

Tetszik és nagyon jól kijövök vele. Csak hát van felesége (nem szereti) és gyereke.... mindig elítéltem az ilyen és érdekes módon most mégis ezen gondolkozom.

Van egy rossz párkapcsolatom amiből eddig azért nem léptem ki , mert együtt lakunk és mire összejött volna ,hogy elköltözzek addigra mindig kibékültünk.

Ez a pasi viszont azon felül ,hogy tetszik ,vonzódom hozzá még anyagilag is támogatna.Azaz bérelne nekem egy lakást és fizetné. Szóval az életemet is megkönnyítené. És abba se szólna bele ha lenne egy másik párkapcsolatom.

Mit csináljak? Mit tennétek a helyembe? Nem tudom milyen az ha valaki szerető , még az ismerőseim között sincs ilyen.

24l


2011. ápr. 10. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
gratulálok 24 évesen, ilyen felfogáshoz.
2011. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag támogatna és azt várja el, hogy a szeretője légy. Ez úgy hangzik, mintha épp elindulnál egy khm, másik pályán...
2011. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
az egy dolog, hogy ő azt mondja, hogy nem szereti a feleségét, hazudni te is tudsz, de a gyermeke vajon mit szólna?
2011. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha elviseled, hogy lekúrváznak, vágj bele, de gondolj arra is, mi lesz később, ha már megun téged az a pasi?
2011. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem legyél.
2011. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az első jól mondja.

A pasi fizet azért, hogy lefeküdj neki. Aki "csak" szerető, az legalább szerelemből teszi, nem pedig haszonból..

Neked tényleg nem lázad még a gondolat ellen is az önérzeted?! Mert ha nem, akkor szerintem elég jellemtelen ember lehetsz.

Ha "csak" elgondolkoztál a lehetőségen, mert csábít a könnyebb érvényesülés, akkor pedig azt tanácsolom, ne add el magad olyan pasinak, aki arra sem méltó, hogy a lábadat beletöröld. (Mellesleg nagyon naiv is vagy. Ha rossz a házassága, majd pont egy ilyen önző ember marad meg a feleség mellett..)

2011. ápr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azért bérelné a lakást , hogy közel legyek és ,hogy ne hotelre vagy ilyesmire költsön. Máshogy nem bírnánk hol együtt lenni.

Nagyon tetszik és vonzódom hozzá,szóval ha nem bérelne akást akkor is megtenném.

Csak én soha nem voltam ilyen helyzetben és mindig elítéltem az ilyet.

Nem azzal van gondom ,hogy bérelne lakást és így fizetne nekem. Hanem azzal ,hogy nem tudom miért gondolkozom ezen mikor mindig elítéltem az ilyet. És nem tudom mi történhet ha belemegyek. És hogy tudnék tükörbe nézni.

Tini koruk óta együtt van a feleségével, nem szereti már úgy, csak soha nem hagyná el.

2011. ápr. 10. 17:13
 8/15 anonim ***** válasza:

Imádom az erkölcsös Nöket...


Szerintem menj bele, majd nem tudsz kiszállni vagy ha kitudsz és lesz egy férjed, Te otthon leszel a két gyerekkel ö meg mást kúrogat.......legalább tudod milyen a másik oldal.

2011. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem szereti, de soha nem hagyná el, akkor mi a kérdés? Minek mennél bele, ha nincs előnyöd ebből a kapcsolatból csak mondjuk a szex, amikor azt mástól is megkaphatod, hát persze hogy azért vonz a gondolat mert fizetné neked a lakást is, már bocsi de télleg k*rva vagy, de ha ez nem zavar, rajta.
2011. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miért vagyok kur,va amikor még meg sem történt a dolog?
2011. ápr. 10. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!