Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyek a szeretője? Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek a szeretője? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki már nagyon régóta tetszett.Most együtt dolgozunk. És hirtelen azzal jött ,hogy legyek a szeretője.

Tetszik és nagyon jól kijövök vele. Csak hát van felesége (nem szereti) és gyereke.... mindig elítéltem az ilyen és érdekes módon most mégis ezen gondolkozom.

Van egy rossz párkapcsolatom amiből eddig azért nem léptem ki , mert együtt lakunk és mire összejött volna ,hogy elköltözzek addigra mindig kibékültünk.

Ez a pasi viszont azon felül ,hogy tetszik ,vonzódom hozzá még anyagilag is támogatna.Azaz bérelne nekem egy lakást és fizetné. Szóval az életemet is megkönnyítené. És abba se szólna bele ha lenne egy másik párkapcsolatom.

Mit csináljak? Mit tennétek a helyembe? Nem tudom milyen az ha valaki szerető , még az ismerőseim között sincs ilyen.

24l


2011. ápr. 10. 16:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Meg sem venné a lakást. Ha megun, mehetnél az utcára.
2011. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én írtam az első választ, de az első sort kivették belőle...

pedig nagyon igaz volt.

2011. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Miért vagyok kur,va amikor még meg sem történt a dolog?"


De azt tervezed, hogy meg fog történni. Az ilyen kérdéseknél mindig azt írják a nők, hogy szeretjük egymást, de ebben az esetben ez szimpla élősködés. Honnan tudod, hogy nem szereti a feleségét? Ő mondta? Mindketten mélyen megvetendő szemetek vagytok. A faszi csak b.szni akar egyet és ezért hiteget minden baromsággal. Ráadásul a saját barátoddal is csak azért vagy együtt, mert ez így kényelmes neked, aki lehet, hogy szeret téged, de te azt mondod, hogy rossz a kapcsolat, hogy így nyugtasd magad. Hogy mit csinálj? Közöld a barátoddal, hogy nem szereted és költözz el onnan! Ha másképp nem megy, menj vissza a szüleidhez, de ne használj ki mást a saját kényelmedért.

Amúgy hol dolgoztok, hogy a srácnak 24 évesen van annyi pénze, hogy finanszírozzon neked egy lakást, mert nekem is jól jönne egy ilyen munkahely?


És ha nem lennél tisztában a fogalmakkal, ha szerető lennél, akkor csak szexelnétek egymással kötöttségek nélkül, mert szeretitek egymást, vagy, hogy kielégítsétek a szexuális vágyaitokat.

Viszont, hogy elvárod, vagy elfogadod, hogy cserébe fizesse a lakásodat, az már bőven beletartozik a k.rvaság fogalmába. Tök mindegy, hogy valaki 2000 forintért b.szik, vagy a lakbérért.

2011. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést bizony másképp kellett volma megfogalmaznod. Ebben a formában... Ne csodálkozz, ha k@rvának titulálnak.
2011. ápr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Le vagyok döbbenve...

Kedves Kérdező, olvasd el még egyszer, hogy mit írtál!


Na, még mindig úgy gondolod, hogy nem vagy ribi?

2011. ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!