Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még sosem volt barátnőm, faterom, és bátyám már 1-2 éve emlegetik (és mostmár egyre sűrűbben), hogy illene már egy barátnőt szereznem magam mellé, sőt mostmár anyám is tett enyhe célzásokat rá, hogy szerezzek egy barátnőt.Az a baj az egészben, hogy ők ezt nem értik, hogy az átlagos embereknél sokkal zárkózotabb vagyok, így sokkal nehezebb nekem párt találnom, mint az átlag embereknek, de ha ezt megmondom nekik, tuti, hogy azt fogják mondani, hogy ezt csak ürügyként használom, pedig ez egyátalán nem így van.Ez így alapjában véve rossz nekem, hogy ennyire zárkózott vagyok, de így, hogy már szinte minden másnap kapok tőlük valami megjegyzést, mert szerintük ez a "természetes", így még nehezebb.Ti mit tennétek a helyemben, hogyan mondanátok el nekik?
2011. márc. 22. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj,majd lesz barátnőd emiatt ne aggódj.Tojd le ne foglalkozz velük:) ha meg elkezdenek célozgatni mondd meg nyugodtan,hogy majd ha lesz barátnőd lesz és te fogod eldönteni nem ők és nem érdekel a véleményük,hogy szerintük mi lenne jó.
2011. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, csak az a baj, hogy én is szeretnék már barátnőt, nem csak a szüleim miatt, magam miatt is, csak a kapcsolatteremtés nekem nagyon nehéz.És pont emellé nem akarom még azt is, hogy piszkáljanak, és ha elmondanám nekik tuti duplán b@sztatnának ezügyben :D.
2011. márc. 22. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:

hmm,17 évesen volt kb:.10. barátnőm.ha nem több.és 19 évesen gyerekem let.32 leszek a lányom 13 lesz májusban.az annyával külön vagyok 11 és fél éve.aki most van az már azóta a negyedik élettársam.remélem ez már végleges.:P

bárcsak úgy lettem volna,mint te.ha olyan lennél,mint én,mit szólnának, tedd fel nekik ezt a kérdést.mond,hogy van 1 ismerősöd......

2011. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sza*d le :D engem is basztatnak ezmiatt... én most leszek 17. de már volt 6bnőm, csak szüleim ezt nem tudják XD csak beégetnének -.-" bár múltkor apám kérdezte, hogy mi az a sürgős dolog amiért el kell mennem tőle, hát 2csaj várt randira xD

leghoszabb kapcsolatom 1év volt. nemrég volt szakítás.. ezek után nem kell több nő.

2011. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!