Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsen barátnőm? 18/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen barátnőm? 18/f

Figyelt kérdés
Valamiért, már 2 éve nincs barátnőm. Nem értem miért. Eljárok bulizgatni, de semmi siker. Nem nevezném magamat rondának sem, bár nem is vagyok az a páwa vagy emo féle sablon ember és nem nevezném magam hülyének se, 5-ös volt minden érettségi eredményem. Ezenkívül azért jól el lehet velem beszélgetni is. Hogyan csajozhatnék már végre be? Értelmes 5leteket kérnék.
2011. júl. 27. 22:30
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Írjatok neki ti privit, ha gondoljátok, miért ő szaladjon utánatok?
2011. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
mert 80as paladinod van
2011. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
mondjuk én nemtudok neki irni??? mert nem dobja fel lehetőségként ahova irta a kérdését? okoska...
2011. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Ha vennéd a fáradtságot és elolvasnád a kommenteket, ott van egy e-mail cím. De mindegy. Akár nyerhettél volna is:P

Ne keseredj el kérdező:) Majd csak összejön a dolog, csak ne zárkózz magadba!

2011. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
szerinted nem néztem meg? megnéztem és ott sincsen...
2011. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

spam123@citromail.hu

Bocsi egyébként. Csak manapság annyi szemét van, aki szórakozik.

2011. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Írtam levelet.
2011. júl. 27. 23:31
 38/39 anonim válasza:
Már ne haragudj de örülnöd kéne annak hogy fiatal vagy és hogy van szabad időd.... Miért kell azon agyalni egyáltalán hogy miért nincs barátnőm meg stb......pff. Ne a csajokon járjon mindig az eszed használd ki inkább a szabadságot amiben élsz mert ha lesz párod vagy majd feleséged és családod majd vissza sirod az elszalasztott lehetőségeket amit az élet kinált
2011. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Az előző vagyok . Apró örömök és számodra jelentéktelen dolgokban van a boldog élet titka..... És ebben rejlik a szabadság.. Gondolj csak abba hogy a családossak vagy a párkapcsolatban élőknek nyakába milyen iga van.... Örülj annak amiben vagy mert ez is kiváltság !
2011. júl. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!