Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsen barátnőm? 18/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen barátnőm? 18/f

Figyelt kérdés
Valamiért, már 2 éve nincs barátnőm. Nem értem miért. Eljárok bulizgatni, de semmi siker. Nem nevezném magamat rondának sem, bár nem is vagyok az a páwa vagy emo féle sablon ember és nem nevezném magam hülyének se, 5-ös volt minden érettségi eredményem. Ezenkívül azért jól el lehet velem beszélgetni is. Hogyan csajozhatnék már végre be? Értelmes 5leteket kérnék.
2011. júl. 27. 22:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
0%
mert stréber vagy tegyél fel egy képet pls
2011. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudtad? A melegeknek nincs barátnőjük!
2011. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
29%

Nekem annak idején jobban is sikerülhetet volna az érettségim, csak több erőt kellett volna bele fektetni, meg értelmes kérdéseknek kellett volna lenni:P

Egyik ember sem sablon egyébként, de ez jó pont, hogy nem tartod magad annak. Minek akarsz becsajozni amúgy? Mit akarsz egy csajtól? Ezt kifejtenéd?

2011. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén nem tanultam sokat rá, többet biztos nem mint az átlag. Az hogy valaki jó jegyeket kap az lehet szerencsétől is, vagy attól hogy jobban fog az agya. Szóval stréber nem vagyok.


Utolsónak:

Egyrészt a sexuális vágyam kielégítése miatt, másrészt lelki társnak. De ez a kettő összetartozik szerintem. Ebben a korban teljesen normális szvsz ha egy lánnyal akar járni egy fiú. És nem csak megb*szni akarja.

2011. júl. 27. 22:36
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Na, szerintem te egy okos ember vagy:)
2011. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
de lécci tegyél már fel képet
2011. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem találsz megfelelő lányt, nem is próbáltad, vagy el lettél utastíva?
2011. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Képet nem szeretnék felrakni, mert nem szeretném ha rám ismerne pár ember, eléggé kínos lenne. Ha nem lenne az nem ide tenném fel a kérdést, hanem fb falamra.


Igazából se nem találok megfelelő lányt, se nem látok senkit akinek egyáltalán bejönnék, tetszenék.

Elutasítani konkrétan még senki sem utasított el még.

2011. júl. 27. 22:42
 9/39 anonim ***** válasza:
legalább azt mond meg h milyen megyében lax
2011. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Pest megyében. Ez egyébként miért számít?
2011. júl. 27. 22:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!