Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsen barátnőm? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen barátnőm? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam hogy átszállok a pasi vonatra, de valahogy nem

visz rá a lélek.

Az öngyilkosság meg túl fájdalmas.

Akkor még is mit csináljak?

Sos keljek már valakinek!


2010. nov. 21. 23:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
wowozz
2010. nov. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nekem sincs, nem is volt. es nem is tudom mikor akarok, ugyan a szexet en is varom mar, de elvagyok csaj nelkul is birom elni a kis eletem.
2010. nov. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
öööööööööööö... ja. menj bulizni v könyvtárba v boltokba v kávézókba v billiárdszalonba v bárhova. ott tanyáznak a csajok. ha kitartó vagy, lesz. nem kéne ilyen könnyen feladni.
2010. nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. nov. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Moszuke ***** válasza:

wowos haver randizott már vagy 5 csajjal.

jó az.. de csak is night elf papot szólíts le.

aki keres az talál akárhol kb... de azt ne várd, hogy a szobád ajtaján kopogtassanak a lányok :O

2010. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
sok haveromnak nincs csaja de attol meg nem akarnak ongyilkosok vagy ne adj Isten b.zik lenni. nyugodj meg haver majd lessz. foglald le magad. amugy is 1 csajjal csak a gond van!:) 18 f
2010. nov. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok.
2010. nov. 22. 00:00
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi mást mint hogy kezdj el csajokat leszólítani.Kezdj el csajozni,mindenki csak nyavajog nincs csaja,de tenni meg b@szik érte mindegyik.Ha visszautasítanak akkor meg jajj megaláztak,most fél évig nem szólítok le senkit...stb.Kezdj el élni,vedd lazán az életet,meg mások véleményét,próbálkozz akkor is ha az első csajnál beégsz,vagy csak nem jössz be neki,nem nagy ügy ez az egész!Hajrá!

22F

2010. nov. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Nincsen barátnőm? Mit tegyek?"

Hát vazz... Szerezz egyet. X milliárdból 1 biztos összejön. Amúgy, ha nem vagy szerelmes, akkor minek neked egy csaj? Menj egy discoba, ott a 16 éves sunákok ingyenprostisat játszanak, maguktól rádmásznak, másnap meg úgyis mennek iskolába, tehát még elküldeni se nagyon kell őket. Ez a mai világ, sajnos. Nem értem, hogy ezt a csaj dolgot miért erőlteted annyira, mikor nem vagy szerelmes, ha szerelmes leszel, akkor majd ráhajtasz a delikvensre, addig felesleges a kapcsolat. Öngyilkosság meg nem tudom mióta fájdalmas minden esetben, szimplán elmebaj.

2010. nov. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Változtass vmit a külsődön, mert a nőket csak az érdekli! Ha nem tudsz, akkor sajnos bele kell törődnöd a dologba.
2010. nov. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!