Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvileg megcsalt a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg megcsalt a barátnőm. Viszont nincsen rá elég bizonyítékom. Szerintetek mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval...2006. ötödik havában jöttünk össze. Már több, mint 4 éve együtt vagyunk. Soha nem volt köztünk nagyobb veszekedés, inkább csak nem egyezett a véleményünk, de az gyakran. Ő most 18, én 22 vagyok. Valamelyik nap voltunk lent a haverom szülinapját ünnepelni, és oda jött az egyik már alig alkoholos állapotban lévő(gyerekkorom óta)barátom, és kérdezte, hogy együtt vagyunk-e még, és amikor mondtam hogy igen, azt mondta, hogy az egyik buliban látta, amikor egy számára is ismeretlen sráccal smárolt. Én ezt neki annyira nem akartam elhinni, hiszen nem volt éppen józan(bár a részeg ember mindig igazat mond). Megkérdeztem egy másik abban a buliban ott tartózkodott haveromat, és ő is mondta, hogy látta őt, egy sráccal, és utána a kocsijába is beszállt, és elmentek valahova. El kezdtek a barátnőmnél kérdezősködni még úgy utólag arról a buliról, és nekem azt mondta, hogy végig a barátnőivel volt, és korán hazamentek,viszont ő a barátnői nélkül.(Na most ez nekem fura.) Nem mondtam neki semmit, mondom jól van. Most szerintetek elmondjam neki, amit tudok, vagy még úgy mond nyomozzak, és utána szembesítsem? Szerintetek? Előre is köszi! R
2010. júl. 8. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vond kérdőre.

Tudod miért?

Mert az egyik szemtanú a gyerekkori barátod, és van még egy. Miért hazudnának?

Vond kérdőre.

2010. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szembesítsd...mondd h többen is látták, jobb ezt tisztázni, nyilván megcsalt, sztem ezt te is érzed
2010. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én megkérdeznék még egy embert, amennyiben ő is alátámasztja ezt, csak utána szembesíteném. Tudod manapság nem egy fiú néz ki úgy, mint egy lány, szóval akár az egyik barátnője kocsijába is beszállhatott, vagy akár a barátnője bátyjával és a barátnőjével egyidejűleg is mehettek valahová.
2010. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért hazudna egy olyan valaki, aki már gyerekkorod óta jó barátod. Egyszerűen kérdezz rá a barátnődnél, hogy mi is történt pontosan, mert te ezt meg ezt hallottad.
2010. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rakd ki a francba
2010. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Nyomozz tovább. Amíg nincs elegendő bizonyítékod, állítsd le a haverokat, ne kavarjanak, biztos féltékenyek, vagy csak jó viccnek tartják. Viszont ha biztos, hogy megcsal, rúgd ki azonnal.
2010. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de neked milyen bizonyíték kell MÉG??? Mert azt írod, nem tudod bizonyítani. A tanúvallomás az emberiség legősibb és szinte mindig működő bizonyítási módszere. Két független tanúd van, és nem érdekük hazudni... tehát mire vársz?
2010. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miér tlennének féltékenyek a haverok?:D itt egyértelmű megcsalásról van szó
2010. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

NYOMOZZ még, én is azt tettem !!!

Most kivel szembesíted, a gyerekkori haveroddal aki látta, úgyis letagadja a barátnőd !

nyomozz , esetleg kérdezz rá erre a bulira akkor amikor a barátnők is ott vannak , úgyis kibukik, lehet nem beszélték meg mit is mondjanak :)

aztán derítsd ki vhogy ki lehetett az akivel spárolt, ha megvan a srác, már megint könnyebb rákérdezi !

Most így úgyis tagadni fog mindent és ennyi !

2010. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én a helyedben megkeresném a srácot, akivel csókolózott és vele beszélnék

mert nálunk is volt erre példa, csak fordítva én vagyok a lány és a párom csókolózott mással

beszéltem a csajjal és ő egy nagy csomó mindent elmondott, hogy mivel szédítette a párom.

és a párom végig-végig tagadott mindent.

utána megbocsátottam, folytattuk, de már semmi sem volt a régi és vége lett

2010. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!