Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvileg megcsalt a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg megcsalt a barátnőm. Viszont nincsen rá elég bizonyítékom. Szerintetek mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval...2006. ötödik havában jöttünk össze. Már több, mint 4 éve együtt vagyunk. Soha nem volt köztünk nagyobb veszekedés, inkább csak nem egyezett a véleményünk, de az gyakran. Ő most 18, én 22 vagyok. Valamelyik nap voltunk lent a haverom szülinapját ünnepelni, és oda jött az egyik már alig alkoholos állapotban lévő(gyerekkorom óta)barátom, és kérdezte, hogy együtt vagyunk-e még, és amikor mondtam hogy igen, azt mondta, hogy az egyik buliban látta, amikor egy számára is ismeretlen sráccal smárolt. Én ezt neki annyira nem akartam elhinni, hiszen nem volt éppen józan(bár a részeg ember mindig igazat mond). Megkérdeztem egy másik abban a buliban ott tartózkodott haveromat, és ő is mondta, hogy látta őt, egy sráccal, és utána a kocsijába is beszállt, és elmentek valahova. El kezdtek a barátnőmnél kérdezősködni még úgy utólag arról a buliról, és nekem azt mondta, hogy végig a barátnőivel volt, és korán hazamentek,viszont ő a barátnői nélkül.(Na most ez nekem fura.) Nem mondtam neki semmit, mondom jól van. Most szerintetek elmondjam neki, amit tudok, vagy még úgy mond nyomozzak, és utána szembesítsem? Szerintetek? Előre is köszi! R
2010. júl. 8. 18:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szerintem is simán vond kérdőre..ne nyomozgass...nem bízol meg benne!de én sem bíznék ezek után,hogy a gyerekkori barátom mondta róla..
2010. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!