Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsen barátnőm? 18/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen barátnőm? 18/f

Figyelt kérdés
Valamiért, már 2 éve nincs barátnőm. Nem értem miért. Eljárok bulizgatni, de semmi siker. Nem nevezném magamat rondának sem, bár nem is vagyok az a páwa vagy emo féle sablon ember és nem nevezném magam hülyének se, 5-ös volt minden érettségi eredményem. Ezenkívül azért jól el lehet velem beszélgetni is. Hogyan csajozhatnék már végre be? Értelmes 5leteket kérnék.
2011. júl. 27. 22:30
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Egyelőre technikusi képzésen maradok gimiben, aztán onnan BME ha minden igaz. Tudom, nem valami nagy esélyekkel indulok onnan...


Az idők során rájöttem, hogy buliban esélytelen.

2011. júl. 27. 22:58
 22/39 anonim ***** válasza:
a bme-n milyen szakon?
2011. júl. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Hát igen, ott kevés lány lesz...

UMSZKI???

Egyébként a gazdaságinfón biztos több lány van, de nem akarlak lebeszélni.

Szerintem ne buliba jár.

2011. júl. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Olvasd el a leveled.

Egyébként mit szeretsz csinálni szabadidődben?

2011. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Mérnökinfó.

Általában zenét hallgatok, futok, filmezek, biciklizek és gépen játszok néha.

2011. júl. 27. 23:08
 26/39 anonim ***** válasza:

szerintem azért, mert nem ismersz meg új embereket, így nehéz bárki olyat találni, aki érdekelne. nem hiszem, hogy veled lenne a baj, értelmesnek tűnsz és feltehetőleg normálisan nézel ki.

szerintem ne teljesen ismeretlen emberekkel próbálj kezdeni, hanem suliban [bár a bme valóban eléggé hátrányos ilyen szempontból], ismerősök ismerősein keresztül... ne is feltétlen a csajozás legyen a célod, ha megismersz új embereket, köztük lányokat is, az előbb-utóbb magától fog jönni.

2011. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Rendben, szerintem az lesz.


83%-os. Írtam vissza levelet.

2011. júl. 27. 23:10
 28/39 anonim válasza:
Ismerkedj meg minnél több emberrel(rajtuk keresztül ismerhetsz meg majd csajokat), járj el házibulikba, ott több esélyed van, mint egy ratyi diszkóban. De tényleg, én a házibulikra, meg az ilyen baráti összejövetelekre esküszöm, ha bejön a csaj és tegyük fel nem mersz kezdeményezni, v mocsár részeg vagy, esetleg mástól vagy kiütve, másnap körbekérdezel mindenkit, vki tuti ismeri :D
2011. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Biciklizés közben is lehet barátnőt szerezni, meg koncerten például. Nem kell rágörcsölni, csak nem kell otthon ülni, hanem inkább a szabadban lenni, gondolom.
2011. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
ha gondolod irj privit ugyan ebben a cipőben járok 18/L
2011. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!