Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom megemészteni a múltat . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
több mint fél éve vagyok benne egy kapcsolatba. ő volt az első szerelem az életembe de rengetegszer megbántott .kezdjük ott h 2 évig sírtam utána de nem kellettem neki..most minden nagyon jól működik köztünk eléggé össze illő páros vagyunk mindenki ezt mondja .ő szerelmes belém és én is nagyon szeretem őt de nincs olyan hét h ne jutna eszembe valami rossz húzása vagy sértése.. ezáltal nem érzem kiteljesedni a kapcsolatot,sokszor vagyok vele "furcsa" mert eszmbe jut egy egy régi nő ügye .. szerintetek h tudnék túllépni a régi sérelmeimen ? :S ez így semmiképp sem boldogít engem..de közben meg szeretem és nem tudok nélküle se meglenni ezt érzem..
2011. júl. 27. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó döntést csak tapasztaltan lehet hozni, a baj ezzel,hogy tapasztalatot meg csak sok rossz döntéssel szerzel
2011. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted, akkor nem tudsz mit tenni, el kell felejtkezned a dolgokról. A másik megoldás az lenne, hogy otthagyod, de az meg ugye szóba sem jöhet.

Nőlj fel és előre nézz!

2011. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel az érzéssel nem tudsz nagyon mit tenni. Én is voltam így, és mai napig rosszul esik, ha visszagondolok azokra az időkre.:S De az idő talán majd begyógyítja ezeket a sebeket! :)
2011. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
menj el tb alapú pszichológushoz...mondd el neki,hogy mi a bibi...és ő ellát olyan mindennapi praktikákkal,amikkel feldolgozhatod...én 2 hónapig jártam hozzá hasonlóval,nekem sokat segített
2011. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez elég nehéz. Egy picit hasonló a helyzetem, csak nálunk nem voltak durva sértések. Persze bizonyos dolgok nagyon nem estek jól, meg volt pár apró, tetten ért hazugság. Szintén nem durvák, de akkor ott abban a szituban... Én tudom magamról, hogy nem tudok megbocsájtani igazán.(igyekszem titkolni) Még 3 év távlatából is tudok emlékezni. Nem bánom, hogy együtt maradtunk, mert nagyon szeretjük egymást, gyerekünk is van. Csak nekem el kell fojtanom magamban ezeket a dolgokat. Egyébként nem hűtlenség,azt nem bocsátanám meg. Szóval kedves kérdező, vonulj el egy csendes órára, gondolkodj el, mi a fontosabb. Nagyon mélyen megbántott? Megalázott? Változunk. Ő is, Te is. Ha tényleg megbocsátottál neki, ne hozd a felszínre újra. Azzal árthatsz. Nehéz, de törekedj arra, hogy valóban megbocsáss. Persze csak akkor, ha úgy döntessz, hogy megbocsátod a "striciségeit". Még egy tipp: olvass sok önismereti könyvet. Egyrészt jobban megismered önmagadat, megbékélsz magaddal és ezáltal a világgal is.
2011. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!