Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudom elfelejteni/megemészteni a párom múltját?

Figyelt kérdés

9 hónapja járunk,tegnap számolt be azzal,hogy ölébe ült valaki és hogy az jó is volt,de csak egy kicsit.Nem értettem a szituációt,hogy most honnan jött ez elő,mikor szombaton velem volt.Nekem ritkán mondja,hogy ne hagyjak abba dolgokat..ennek a csajnak pláne mondta,hát hogyne.Még ezt is elmondta nekem és nagyon fáj.

Hogyan tudnám felejteni a múltját?Sok furcsa dolog van az ő múltjában nekem.Azt mondta,hogy senki mást nem szeretett,mint engem..közben mindig csak vele szakítottak,hát persze!Majd mindent elhiszek neki..:( előzőleg megcsalt egy fiú,ezért már nehezen hiszek el bármit is.


2011. jún. 13. 18:10
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
82%
Ha valaki érti eme szöszenetet az jelezze..!
2011. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
71%

ölébe ült valaki?és te el is hiszed,hogy csak ennyi történt?ráadásul még azt mondja neked,hogy jó volt.

Szép dolog az őszinteség,de azon nem gondolkoztál még el,hogy ez a fiu szeret téged egyáltalán.

2011. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Kicsit érthetetlen, amit írtál. Mikor ült az ölébe? Egyáltalán, mi az, hogy az ölébe ült? Csak úgy spontán egy csaj, vagy mi? Meg hogy jön ide, hogy szombaton veled volt? Fogalmazd át, mert ha nem értjük, segíteni se tudunk.
2011. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
A kérdést még értem, de amit utána írtál nekem zűrzavaros. Ki ült hova? És miért?
2011. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Nem most,már régebben tette ezt még előttem.. hogy szeret-e?Az egy nagyon jó kérdés..
2011. jún. 13. 18:15
 6/40 A kérdező kommentje:
Szóval van Ő.Az ölébe ült régebben egy csaj,és ez eszébe jutott tegnap,fogalmam sincs miről.Kérdeztem,hogy jó volt-e?Erre ő azt mondta,hogy igen,kicsit.Voltak más dolgok is az ő múltjában,amiken nagyon nehezen igazodok el,de ő nem képes rendesen elmagyarázni a dolgokat,hogy megértsem és elfogadjam a múltját.
2011. jún. 13. 18:17
 7/40 anonim ***** válasza:
Tehát akkor még mielőtt összejöttetek volna, valaki az ölébe ült? És? Ez totál zavaros... Te magyar vagy amúgy?
2011. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy egyszer régebben beleült az ölébe egy csaj és az kicsit jó volt neki? És most eszébe jutott és elmondta neked???

Hát én erre nem tudok mit mondani!

Hány évesek vagytok?

2011. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
És mit érdekel téged hogy anno ki ült az ölébe és ki nem?
2011. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

"Te magyar vagy amúgy?"


:DDD

2011. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!