Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudom elfelejteni/megemészteni a párom múltját?

Figyelt kérdés

9 hónapja járunk,tegnap számolt be azzal,hogy ölébe ült valaki és hogy az jó is volt,de csak egy kicsit.Nem értettem a szituációt,hogy most honnan jött ez elő,mikor szombaton velem volt.Nekem ritkán mondja,hogy ne hagyjak abba dolgokat..ennek a csajnak pláne mondta,hát hogyne.Még ezt is elmondta nekem és nagyon fáj.

Hogyan tudnám felejteni a múltját?Sok furcsa dolog van az ő múltjában nekem.Azt mondta,hogy senki mást nem szeretett,mint engem..közben mindig csak vele szakítottak,hát persze!Majd mindent elhiszek neki..:( előzőleg megcsalt egy fiú,ezért már nehezen hiszek el bármit is.


2011. jún. 13. 18:10
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Hagyjuk.Ilyenek a magyar emberek."


Szépen megkértelek, hogy olvasd el, amit írtál, és mond el, mit értneél belőle.

Lehet rájöttél, hogy semmit, és legjobb védekezés a támadás szerinted.

De mindezt addig cisnáld, amíg szépen mondom, mert már nem sokáig bírom...

2011. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
84%

Hát kib.ul nem lehet érteni hogy a járásuk alatt, vagy előtt ült az ölébe.figy :


9 hónapja járunk,tegnap számolt be arról,hogy az ölébe ült valaki és hogy az jól esett neki, bár csak kicsit.

Nem értettem honnan jön ez elő, mert aznap velem volt, nem a msik lánnyal. ????????


"nekem ritkán mondja, hogy ne hagyjak abba dolgokat...ennek a csajnak pláne mondta,hát hogyne "

Tehát, azt mondta neki hogy ne hagyja abba


"Még ezt is elmondta nekem és nagyon fáj. "

Tehát elmondta neked, hogy te ritkán hallod tőle, hogy ne hagyd abba, és ez neked fáj,


"mást nem szeretett,mint engem..közben mindig csak vele szakítottak,hát persze!"

Tehát mást nem szeretett, ezért ős nem is dobhajták, ok.


váá at se értem már , amit irtam :D

2011. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
18:47 :D
2011. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
elég degeneráltnak tűnsz. gondolom akkor a kedves barátod is ezen a szinten mozog, szóval ne tulajdoníts a szavainak nagy jelentőséget, mert hülye mint a seggem.
2011. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Haggyátok békén nem hülye csak fél, hogy elhagyom. De nem fogom mert az életemnél is jobban szeretem őt. Ő a mindenem:)
2011. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Ez most mi???

19:11 Te a pasi vagy akinek az ölébe ültek és kicsit jó volt neki? :D

Áááááá én ezen behalok!:):)

2011. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Szerintetek nem kéne fogalmazás órát kötelezővé tenni az általánosban? ugyanis nem a kérdező az egyetlen aki nem bírja értelmesen elmondani kívülállóaknak amit akar :)
2011. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

"elég degeneráltnak tűnsz. gondolom akkor a kedves barátod is ezen a szinten mozog, szóval ne tulajdoníts a szavainak nagy jelentőséget, mert hülye mint a seggem."


TUDOD mi az,hogy degenerált?Szerintem nem.Élőben egy kis senki lehetsz.

2011. jún. 13. 22:50
 29/40 A kérdező kommentje:

"Szépen megkértelek, hogy olvasd el, amit írtál, és mond el, mit értneél belőle.

Lehet rájöttél, hogy semmit, és legjobb védekezés a támadás szerinted.

De mindezt addig cisnáld, amíg szépen mondom, mert már nem sokáig bírom..."


És mit csinálsz?Megtanulsz helyesen írni?:')xDDD

2011. jún. 13. 22:51
 30/40 anonim ***** válasza:

Igen, megtanulok helyesen írni, vagyis nem elgépelni fekvő pózban, ha te is megtanulsz fogalmazni :DDDD


kész vagy cicám


szted ezzel a kérdéssel irányomba feltetted az i-re a pontot és mindenki rajtad röhög :D

2011. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!