Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudom elfelejteni/megemészteni a párom múltját?

Figyelt kérdés

9 hónapja járunk,tegnap számolt be azzal,hogy ölébe ült valaki és hogy az jó is volt,de csak egy kicsit.Nem értettem a szituációt,hogy most honnan jött ez elő,mikor szombaton velem volt.Nekem ritkán mondja,hogy ne hagyjak abba dolgokat..ennek a csajnak pláne mondta,hát hogyne.Még ezt is elmondta nekem és nagyon fáj.

Hogyan tudnám felejteni a múltját?Sok furcsa dolog van az ő múltjában nekem.Azt mondta,hogy senki mást nem szeretett,mint engem..közben mindig csak vele szakítottak,hát persze!Majd mindent elhiszek neki..:( előzőleg megcsalt egy fiú,ezért már nehezen hiszek el bármit is.


2011. jún. 13. 18:10
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
49%
Nem ertem miert beszel ilyenekrol a baratod. Mondd meg neki,h ne beszeljen arrol,h milyen jo volt az exeivel,mert neked ez faj. Ha ezt nem erti meg, akkor hagyd a csudaba, mert jobbat erdemelsz! Olyat, aki veled foglalkozik, nem pedig a multbeli csajaival.
2011. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 habibi ***** válasza:
ülj le a pároddal és beszéljétek meg a dolgokat, mert így nem lehet fenntartani egy egészséges kapcsolatot, hogy kételkedsz, nem bízol a párodban.
2011. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:23

Köszi:)

2011. jún. 13. 18:27
 14/40 A kérdező kommentje:

Bunkócskáim,lenyugodhatnátok:) nem volt jobb dolgotok,mint engem cs.sztetni?

Hallod,nem..nem magyar vagyok!!-_-" jó dolgotokban nem tudjátok,hogy mit csináljatok..

2011. jún. 13. 18:28
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Wazze, mi kérünk elnézést hogy nem ismered a magyar nyelvtant, ezáltal pedig ÉRTHETETLEN a kérdésed...
2011. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
77%
Azta...hogy kinyílt a szád, de persze egy értelmes mondatot nem tudsz összerakni, hogy esetleg meg lehessen érteni a kérdésedet! Ez nem semmi!
2011. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Bocsi kérdező, de ne csezegesd már őket

Nem ez a legjobb dolguk, de zavarosan írsz.

Olvass el mindent, amit írtál, és rájöhetsz.

Egy kívűlállónak honnan kellene tudnia ezekből, hogy mi van?? ...

tök káosz az egész leírásod, biztos zaklatott vagy, de jobba tudunk segíteni, ha összeszedettebben írod le a gondod.

2011. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Hagyjuk.Ilyenek a magyar emberek.
2011. jún. 13. 18:32
 19/40 anonim ***** válasza:

Kérdező. Most megpróbálom higgadtan, és érthetően elmagyarázni, figyelembe véve a szellemi szintedet.

Nos:

Te ideírtál egy kérdést, annak reményében hogy választ kapj rá. A válaszolók, akik olvassák, viszont nem értették, mert teljesen kaotikusan és érthetetlenül fogalmaztál, ebből kifolyólag pedig válaszolni se tudtak. Mivel szeretnének ők válaszolni, ezért megkértek hogy próbáld meg érthetően leírni.


MI A PROBLÉMÁD????

2011. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Szerintem sem volt érthető amit írtál, de amit sikerült kigubóznom belőle az az, hogy téged MOST zavar az, hogy RÉGEN (ELŐTTED) egy csaj az ölébe ült, és az neki AKKOR jü volt? Ha komolyan ez a szitu, akkor WTF? Persze, hogy volt előtted élete, és ha igy folytatod utánad is lesz...

Max annyit tehetsz, hogy kölöd vele, neked nem tetszetős téma az exeiről való ábrándozásai!

2011. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!