Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudom elfelejteni/megemészteni a párom múltját?

Figyelt kérdés

9 hónapja járunk,tegnap számolt be azzal,hogy ölébe ült valaki és hogy az jó is volt,de csak egy kicsit.Nem értettem a szituációt,hogy most honnan jött ez elő,mikor szombaton velem volt.Nekem ritkán mondja,hogy ne hagyjak abba dolgokat..ennek a csajnak pláne mondta,hát hogyne.Még ezt is elmondta nekem és nagyon fáj.

Hogyan tudnám felejteni a múltját?Sok furcsa dolog van az ő múltjában nekem.Azt mondta,hogy senki mást nem szeretett,mint engem..közben mindig csak vele szakítottak,hát persze!Majd mindent elhiszek neki..:( előzőleg megcsalt egy fiú,ezért már nehezen hiszek el bármit is.


2011. jún. 13. 18:10
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

22:57


Már réges-rég mindenki rajta röhög:D

2011. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

23:23


igaz, úgy értettem, hogy még jobban :D

2011. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Meg ahogy elnézem, valóban gépelési hibám volt, ami szerinte helyesírási hiba....tényleg nincs tisztában a dolgokkal :/ :DD
2011. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Idióta társaság-.-
2011. jún. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:44


Elképzelem,ahogy nyomkodod ki a pattanásaidat reggelenként a tükörben;D nyomi.Jobb dolgod se legyen az életben!:)

2011. jún. 14. 00:18
 36/40 A kérdező kommentje:
70 %-oddal jössz itt nekemxDD osztod az észt,közben azt sem tudod,miről beszélsz!:) Neked áll feljebb..de mi?Mikor semmid sincsen..se eszed,se anyád,se apád.Egypár pofon nem ártana;)
2011. jún. 14. 00:20
 37/40 anonim ***** válasza:

"Elképzelem,ahogy nyomkodod ki a pattanásaidat reggelenként a tükörben;D nyomi.Jobb dolgod se legyen az életben!:)"


23 vagyok, nincsenek pattanásaim, sőt porcelánbőröm van :)

De ezek szerint neked vannak, és amiatt vagy ilyen ingerült o.O :D..ugyebár mindenki magából indul ki :D

Tényleg te mennyi vagy? 12 ? ?:D

2011. jún. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

"70 %-oddal jössz itt nekemxDD osztod az észt,közben azt sem tudod,miről beszélsz!:) Neked áll feljebb..de mi?Mikor semmid sincsen..se eszed,se anyád,se apád.Egypár pofon nem ártana;)"


Gondlkodj már el!!! Neked tényleg az számít, hány %-on áll. Akkor neked tényleg több eszed van. Én annak örülnék a legjobban, ha 0 lennék. Vagy, ha ilyen nem is lenne, hogy az ilyenek mint te, ne ebből vonjanak le messzemenő következtetéseket szemben pár intelligensebb felhazsnálóval.

honnan tudod, hogy nincsen semmije? Meg ez a se apja, se anyja, se pénze szöveg? mi ez, kérlek?? Pár pofon??

Neked meg szerintem pár szem nyugtató. Főleg, ha ezen pörögsz órák óta

Azt pedig észre sem veszed, hogy hányan kérték, kértük, hogy fogalmazd át, magyarázd el, mert nem értjük, tehát segíteteni akartak.

De már tesz rád mindenki a paraszt viselkedésed miatt, ahogy itt mindenkit oltogatsz és nem tudsz röhögni magadon, és önbírálatot tartva rájönni, hog tényleg bután fogalmaztál.


És nem érdekel, hogy teszed túl magad ezen, szerintem nem kellene, mert ha a pasi egy kicsit is normális nem sokáig visel el egy ilyen nőt.

2011. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Haggyátok már békén. Ő a legnormálisabb lány a földön. És nagyon szeretem őt$$

nem fogom sosem elhagyni$$ Ő a nagy ő nekem $$

2011. jún. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Hagyjuk, ez a csaj tök hülye... Szerintem tényleg nem több 14nél.
2011. jún. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!