Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem tudjuk sokszor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudjuk sokszor a multat magunk mogott hagyni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a jelenből múlt lesz és a múlt elront(hat)ja a jövőt.
2011. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ez is része a fejlődésünknek.
2011. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert nem vagy képes tudatosan elfogadni és lezárni. Vannak, akik egy egész életet képesek leélni azzal, hogy mi lett volna ha...? Meg évtizedekkel ezelőtti szerelmeken sírni. Én is nagyon ki voltam borulva a legutóbbi párommal való szakításomon, azt hittem, ebbe bele fogok konkrétan dögleni, az öngyilkosság is átfutott a fejemen, de aztán így pár hónap múlva rádöbbentem, hogy egy rohadt életem van és most el lehet döntenem, hogy egész életemben ezt fogom-e siratni vagy erő veszek magamon és elkezdek a jelenben élni és várni az új szerelmet. Az utóbbi úton indultam el. Közhely, de nagyon itt van: ami történt, MEGTÖRTÉNT, a múlt és nem tudod visszacsinálni.


25 N

2011. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez bizony igy van,csak valahogy nem konnyu,pont azert mert mar sosem fogjuk megtudni,milyen lett volna ha a dolgok kedvunk szerint tortentek volna.Dehat az elet csak egyszeri valallkozas!
2011. okt. 4. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:
De ilyeneken tök fölösleges agyalni, hogy mi lett volna, ha a kedvünk szerint alakítjuk, mert ilyen nem létezik. Egy pl társkapcsolatot soha nem kizárólag magad alakítasz. Ezen meditálni kb. annyi értelme van, hogy de jó lenne, ha lenne egy aranytojást tojó tyúkom. Végig lehet gondolni, hogy de baromi jó is lenne akkor nekem, de teljesen fölösleges.
2011. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!