Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én gondolom rosszul? Vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul? Vagy én vagyok a hülye? :/

Figyelt kérdés
Ugye sokszor azt halljuk a csajoktól,hogy így féltékenyek meg úgy!Én a barátommal 3éve vagyunk együtt,és nem volt megcsalás senki részéről!Én úgy gondolom,h hűséget fogadott,de NEM vakságot!Persze ezt arra írom,hogy miért kell akkora drámát csinálni abból,hogy ha a pasid megnéz egy másik lányt?!Mi csajok is megnézzük a Jó pasikat!Ezt egy fiútól se várd el,h nem fog megnézni 1lányt se!!Én nem vagyok féltékeny,mert ha megnéz egy csajt nézze,nem fogok hisztizni,hogy miért nézted meg?!!!Ha megakar csalni vki vkit akkor úgyis megfogja!!!
2011. júl. 27. 06:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Osztom a véleményed kedves kérdező. A férjem csak hűséget fogadott, vakságot nem. Attól ő még férfi maradt, mert férj lett belőle. Sőt ha egy csinos csaj elmegy mellettünk, meg is kérdezem, hogy mi a véleménye róla.

Bizalom és szabadság. Ez a két kulcs kell egy jól működő kapcsolathoz. Ha bármelyik hiányzik, annak a kapcsolatnak előbb-utóbb vége lesz.

2011. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!