Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul gondolom ugye? Tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul gondolom ugye? Tovább kellene lépnem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
volt egy srác akit nagyon szerettem. de úgy mint még soha senkit. és Ő is viszont szeretett. össze is jöttünk.. kb 1 hónapig voltunk együtt.. de 1 hónap után szakítottam vele a 400 km-es távolság miatt. vagyis bővebben azért mert iszonyatosan szerettem és nem bírtam elviselni h nem láthatom akkor amikor csak akarom. (ugye a táv. kapcs. hátránya) és lényegébe emiatt szakítottam vele.. azóta is hatalmas bűntudatom van.. sírógörcsöm van ha csak rá gondolok mit tettem vele.. mert tudom h Ő is legalább annyira szenved (vagy szenvedett) mint én.. azóta h szakítottam vele eltelt már 3 hónap, de a bűntudatom csak fokozódik.. már a szerelem amit iránta éreztem elmúlt.. és ezért is bűntudatom van.. a másik meg h nagyon tetszik egy srác a suliból de úgy érzem nem lehetek boldog.. mintha egy belső hang mondaná h nem lehet.. és akkor mindig eszembe jut a volt barátom h neki milyen szar volt meg minden és olyan hatalmas bűntudatom lesz h órákig képes vagyok sírni.. és beszélni sem tudok vele mert a teló számát kitöröltem a telómból és msn-ről is letöröltem pont azért h eltudjon felejteni..
2009. nov. 16. 17:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A nevét csak tudod. :) Fent van iwiwen, myvipen, nem?
2009. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
persze h tudom.. de nincs fenn se iwiw-en se myvipen.. már 1000X néztem
2009. nov. 16. 17:50
 3/15 anonim ***** válasza:
MSNen nézd meg az előzmények mappát. :D Vagy azt, hgoy kinek vagy a partnerlistáján, és hátha beugrik. :)
2009. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de itt nem is az a lényeg h újra összejöjjek vele... hanem h jogosan van e bűntudatom vagy nem lényegében..
2009. nov. 16. 17:58
 5/15 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból igen, hogy a srác lehet, ohgy tényleg, őszintén szeretett, és Te letörölted, hogy még esély sem legyen beszélni Vele. Velem is csináltak meg hasonlót, és egyik legrosszabb évem volt az...
2009. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
őszintén szeretett az biztos, de én is! nagyon szerettem de nem bírtam elviselni a hiányát.. am is egy szeretet éhes lány vagyok és szükségem lett volna rá de 400 km távolságból ez lehetetlen volt :(
2009. nov. 16. 18:03
 7/15 anonim ***** válasza:
És most ez jó? :P Hogy voltaképp nincs senkid, lehetne valaki, aki őszintén szeret (a srác), és most szenvedsz? :)
2009. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát baromira nem :( de már nem vagyok szerelmes belé úgy mint 3 hónapja voltam.. de a bűntudatom az hatalmas :( és nem tudom megszabadulni tőle.. :(
2009. nov. 16. 18:09
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát ha nem beszélsz vele, lehet sosem fog elmúlni, mert csak emészted magad. :\
2009. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
gondolod h nem próbáltam? :( már közvetlen a szakítás után kb 2-3 héttel írtam neki h mi van vele, h van stb.. de vissza se írt.. pedig megígérte h visszafog.. és hiába hívtam nem vette fel a telefont és vissza sem hívott :(
2009. nov. 16. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!