Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul érzem magam. Jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam. Jól gondolom a történteket?

Figyelt kérdés
volt pasim 4 évig. De vége lett. És megegyeztünk h szex lesz és bartáság = elemgyünk néha ide-oda találkozgatunk. De én olyan k-nak érzem magam hogy ne is a pasim nem szeretem már és mégis lefekszem vele. Ti mit gondoltok erről?
2010. jún. 29. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
de azért kefélni jó vele?... epic.
2010. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
jó csak az a gond h ő még nagyon belém van zúgva és állandóan csókolni akar, de én ezt meg nem bírom elviselni mert nem szeretem. Ennyi a gond csak
2010. jún. 29. 17:27
 3/17 anonim ***** válasza:
c00l. nekem is jól jönne egy ilyen csaj aki nem akaszkodik rám és elég 2hét alatt 1x elvinni valahova aztán csak felhívom hogy gyere át és megb*szlak .
2010. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ha nem szereted miért fexel le vele?én biztos h nem feküdnék le vele,főleg ha tudom h még mindig szeret!nem értelek,oké h barátok maradtatok de a barátok nem fexenek le egymással...vagy rosszul gondolom?
2010. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha neked nem jó, akkor ne csináld. Nem erőszak, és most hogy nem is vagytok együtt nem is kell konszenzusra törekedni. Egyébként ja előttem hozzászoló sok igazságot mond.
2010. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
azért fekszek le vele mert úgysincs senkim meg neki se hát gondoltuk miért ne
2010. jún. 29. 17:36
 7/17 anonim ***** válasza:
érdekes egy lány vagy.
2010. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
:D:D ilyen erővel , az itt lévő srácok 70%-aval lefeküdhetnél , mert nekik sincs senkijük se .
2010. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17:34vagyok...de szerintem ő el sem akar téged engedni ezért is egyezett bele hisz te mondtad hogy szeret!és ha neked rossz akkor keress más olyat akivel könnyebben lefexel,ne vele játsz mert ez bunkóság!szerintem...
2010. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
én nem játszok megmodntam neki h nem érzek iránta semmit
2010. jún. 29. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!