Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul érzem magam. Jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam. Jól gondolom a történteket?

Figyelt kérdés
volt pasim 4 évig. De vége lett. És megegyeztünk h szex lesz és bartáság = elemgyünk néha ide-oda találkozgatunk. De én olyan k-nak érzem magam hogy ne is a pasim nem szeretem már és mégis lefekszem vele. Ti mit gondoltok erről?
2010. jún. 29. 17:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
előző vok..jah és gondolj bele fordított helyzetbe lenne a dolog!te szereted és csak ezért fexik le veled..hogy esne???
2010. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
de mondom h ő ezt tudja
2010. jún. 29. 17:52
 13/17 anonim ***** válasza:
azt tanácsolom hogy ha még tudja is,hogy hagyd ott!hidd el ez jobb lesz neki is de főleg neked!
2010. jún. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel baj, megmondtad neki, így is akarjátok mindketten, akkor nyugodtan. Miért fosztanátok meg egymást egy kis élvezettől?:)
2010. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát, nem csoda, hogy "k-nak" érzed magad, mert úgy is viselkedsz, azzal a különbséggel, hogy nem kérsz pénzt a szexért. Nem akarod megcsókolni, mert nem szereted. Normális nő ha nem szeret valakit, nem fekszik le vele.
2010. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
4 év elég sok, eddig is szoktátok. ha barátok tudtatok maradni, akkor természetes hogy még mindig kívánjátok egymást. fölösleges ellenkezni a vágyakkal. ez speciális helyzet, nem idegen, és nem is csak dugni jártok össze, így szerintem nincs benne semmi rossz.
2010. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy ebben a helyzetben érthető és természetes ha már nem jártok, de a barátság és a szex még megmarad köztetek. Hallottam már másokat is hogy így csinálták, és mindkettejüknek így volt jó. Ez nem k.rvaság, mert eddig is vele csináltad. Akkor lennél az, ha idegeneket szednél fel.
2010. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!