Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik nekem, de nem tudom, hogy ő mit érez. Most kezdtük az új sulit, ott ismertem meg. Egyből barátok lettünk, mostmár a legjobbak. Lehet ezt értem félre? Talán csak azért csinálja ezeket (mindjárt kifejtem) mert annyira jóbarátok vagyunk? Tehát, olyanokat szokott csinálni, hogy akármi van rajtam új vagy más dolog egyből észreveszi, bókol, szünetekben mindig mellém ül, fel szokott magához hívni, meg megkér, hogy menjek el vele az edzésére, stb... Az osztálytársaink már sokszor megkérdeztek bennünket, hogy nem járunk e. Megszokta kérdezni, hogy hogy állok a pasikkal, lett e közben barátom, mert beszéltünk róla, hogy van egy-két srác aki szeretne velem járni. Van, hogyha kettesben vagyunk megsimogatja az arcomat, múltkor meg(tudom, hogy hülyén hangzik) de beleült az ölembe, az mellékes, hogy kinyomta belőlem a szuszt is, de nem zavart. Meg múlt héten felesz vagy merszet játszottunk és hát elég furcsa dolgokat kért tőlem. Szóval, ezek alapján szerintetek csak barátság van köztünk?
2010. dec. 5. 00:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

egyértelmű asszem, a pali beléd van esve :)

16/f

2010. dec. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Dehát akkor meg miért nem mondja meg?
2010. dec. 5. 00:15
 3/16 Moszuke ***** válasza:

hát erősen esélyes, hogy komál.


viszont mi nem ismerjük a srácot.. lehet neki ez alap, hogy így viselkedik a havercsajokkal...

22/f

2010. dec. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

mert lehet fél hogy visszautasítod.

"mert beszéltünk róla, hogy van egy-két srác aki szeretne velem járni"

ha tetszik neked a srác, próbálj te kezdeményezni sztem.

2010. dec. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szünetekben melléd ül_?
2010. dec. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen, mellém ül és?


Szerintetek, hogy kezdeményezzek?

2010. dec. 5. 00:20
 7/16 anonim ***** válasza:
mittomén :D ülj az ölébe, puszild meg vagy smárold le és mond meg neki h szereted vagy mittomén :D
2010. dec. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Bejössz a srácnak ez tuti!

Arra vár, hogy majd te is lépsz felé, ha neked is bejön akkor közeledj hozzá és össze is jöttök, ha nem jön be mond meg neki, hogy nincs esélye.

2010. dec. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nézz a szemébe.. majd úgy is lesz valami :) hosszan :P
2010. dec. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
kicsit gondolkodhatnál :P
2010. dec. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!