Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lélekkel rendelkező lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lélekkel rendelkező lányok, akiknek nem kőből van a szíve. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem 7, 5 hónapja. Neten szakított, nem mert elém állni, előtte lángolt a szerelem, viszont a kapcsolatunkat egyre nehezebben tudtuk fenntartani a kevés találkozás miatt. Sok nehéz dolog volt(most nem részletezem, speciális eset).

Még őrülten szerelmesek vagytok belé, vele szeretnétek lenni, minden percben kívánjátok, és bármit megtennétek, hogy visszaszereznétek.

Folyton rágondoltok, és ha csak arra gondoltok, hogy megérint titeket, megborzongtok.

Mit tennétek? Beszélnétek vele az érzéseitekről?

Vagy hagyjnátok magatokat szenvedni?


2011. júl. 26. 10:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

JEsszus mintha magamat olvasnám.. bár elég furán fogalmazol hol a nevdben beszélsz hol máshogy nah demind1 nem ez volt a kérdés:)

Nem olvastam el a válaszokat!

Én semmiképp nem csinálnék meg nem is csinálok semmit, probálok erős lenni, neked is ezt ajánlom.Ne alázd meg magad.Egy pasi sem éri meg ezt hidd el.Valószínű nem volt a srác részéről ez akkora szerelem( én is így éreztem, aztán mégis mi lett)csak jó szinész a fiuka.

Kitartást:)

Itt a nyár, foglald le magad, esetleg egy srác?

2011. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy 17 éves vagyok, és már megőrülök, annyira hiányzik. Köszönöm a válaszokat, teljesen igazatok lehet,de szerintem ennek a kapcsolatnak akkor is lenne esélye. Nem akarom elmondani, miért, ide nem írok ki ilyen információkat, de ha mégis vissza akarnám szerezni, mit kellene tennem?

Még szeret, csak nem szerelmes. Nincs barátnője.Vonzódik hozzám.

2011. júl. 26. 13:50
 23/24 Smartguy86 ***** válasza:
Ezt csak ketten akarhatjátok. Olyan nincs, hogy ő nem akarja, de te valami fondorlatos módon meggyőzöd, hogy mégis akarnia kell. Az ember nem így működik. Sajnálom. Ha együtt kéne lennetek, akkor most is együtt lennétek. Ezt el kell fogadnod!
2011. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

:)Elhiszem hogy összeilletek.Énis ezt hittem és hiszem is. A volt fium nem egyszer nem kétszer elmondta hogy én vagyok számára a tökéletes de valamiért akkoris elmultak benne az érzelmek.Lehet hogy nálatok is ez van.Valami kihült benne.És ez egy visszafodíthatatlan folyamat.Én nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél teljesen átérzem hogy most mitérzel.De elkell fogadnod.Nem tudsz mást tenni.Hidd el hogy nagyon rövid az élet és kikell használnod mert nem tudhatod mikor lép az életedbe egy nagyon aranyos fiú.

Amugy meg én nő vagyok de úgy gondolom az exed számára sem lehet túl vonzó ha futsz utána és kiadod magad teljesen így nem kelted fel benne a "vadászösztönt".Ha mindenképp visszaakarod szerezni akkor mutasd felé azt hogy te már túl vagy rajta és hogy nem halsz bele a hiányába.Légy vidám és jókedvű.Talán ettől újra meglátja benned azt a lányt akibe egykor beleszeretett.

2011. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!