Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lélekkel rendelkező lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lélekkel rendelkező lányok, akiknek nem kőből van a szíve. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem 7, 5 hónapja. Neten szakított, nem mert elém állni, előtte lángolt a szerelem, viszont a kapcsolatunkat egyre nehezebben tudtuk fenntartani a kevés találkozás miatt. Sok nehéz dolog volt(most nem részletezem, speciális eset).

Még őrülten szerelmesek vagytok belé, vele szeretnétek lenni, minden percben kívánjátok, és bármit megtennétek, hogy visszaszereznétek.

Folyton rágondoltok, és ha csak arra gondoltok, hogy megérint titeket, megborzongtok.

Mit tennétek? Beszélnétek vele az érzéseitekről?

Vagy hagyjnátok magatokat szenvedni?


2011. júl. 26. 10:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
még kb. fél-1év és kihevered, "elfelejted"....
2011. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Smartguy86 ***** válasza:

Függője vagy a srácnak! Ez nem szerelem, csak szeretnéd megkapni azt, amit addig. Puszta önérdek. 7,5 hónapja nem történt semmi, szóval abszolút semmi esélyed rá, hogy minden a régi legyen. Már ő is elfelejtett biztosan.


Ráadásul ha egyszer szakításig romlott a kapcsolat, onnan már sosem lesz meg az a felhőtlen bizalom kettőtök között.


Ez az igazság! Nem kőszívűségből mondom: felejtsd el és lépj tovább. Légy boldog egyedül! Aki egyedül nem tud boldog lenni, az sehogy se!

2011. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy éreztem. Igazából hat éve szeretem(de kezd átalakulni szimpla szeretetté). Igen, én elmondtam az érzéseimet, vissza is szereztem, de nekünk semmi nem volt ugyanolyan. Igaz én szakítottam vele először, de szörnyen megbántam, fiatal voltam, komolyabbnak kellett volna lennem. Mindenesetre ha nem vallottam volna be, és nem próbáltuk volna meg mégegyszer, azt méginkább bántam volna. A sok bántás és csalódás miatt tudom elfelejteni a régi érzéseimet néhanéha. Szóval mikor másodszorra összejöttünk nem úgy viselkedett velem, más lányok után kacsingatott, másoknak írkált-mondott szépeket, sőt. együttlét után még át sem karolt. Őszintén szerettem, de ő kihasznált. Ott kellett hagynom. Ez persze csak az én történetem, lehet szereted, de csak akkor akard majd, ha látod rajta hogy ő is őszintén akar téged újra. Röviden: szerintem el kéne mondanod legalább, mert lehet te is bánnád ha nem tennéd. sok sikert, és remélem boldog leszel.
2011. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
vele vagy nélküle
2011. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nagyon kellemetlen az, amikor a kidobott fél vall szerelmet... nem kéne. Ha ő még akarna tőled valamit, felkeresne. Addig pedig ne áltasd magad. Próbálj tovább lépni, mert nagyon úgy fest, hogy ez a hajó már elment. A srácban még annyi sem volt, hogy személyesen vagy telefonban szakítson veled, te pedig ezeket akarod neki elmondani? Ne tedd magad nevetségessé...
2011. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Akit szeretünk, az előtt miért válnánk nevetségessé?

Ugyanmár, emberek.

2011. júl. 26. 10:54
 7/24 Smartguy86 ***** válasza:
Tévedés! Aki szeret téged, az előtt nem válsz nevetségessé. Aki le se ejt téged, na az előtt nevetséges, ha "térden csúszva" könyörögsz, hogy visszafogadjon.
2011. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Állj! Az, hogy beszélek vele, az még nem "térden csúszva könyörgés". És ő is szeret még, mert mondta. : /
2011. júl. 26. 11:39
 9/24 Smartguy86 ***** válasza:
7,5 hónapja úgy szeret, hogy nem vagytok együtt? Te úgy szereted őt 7,5 hónapja, hogy nem vagytok együtt? Na ne szédíts!
2011. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

:) Nem értheted, mert nyilván nem volt még távkapcsolatod.

A szakítás körülményeiről nem beszéltem, mert bonyolult.

De szeret még,ennyi biztos.

Nem kell elhinned, fikarcnyit sem izgat, hogy elhiszed-e vagy sem.

2011. júl. 26. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!