Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi véleményed az ilyen adottsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi véleményed az ilyen adottságokkal rendelkező lányokról? Szóba jöhetne nálatok?

Figyelt kérdés

Olyan 178 cm magas,65kg,szóval a vékony kategóriába tartozik.Melle picik (A kosaras),a feneke viszont szép formás.Széles csípő,keskeny derék,hosszú combok.

2 dolgot utálok magamban,az egyik a magasságom,a másik a mellem.


2011. febr. 19. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejönne a dolog,persze az arcod sokat számít.
2011. febr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont az tetszene benned, amit te most utálsz :$
2011. febr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nem baj ha nincsenek orbitális melleid! a lényeg hogy feszes legyen :)
2011. febr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos a Te alkatodhoz képest valóban kicsik a melleid. Hozzá kell majd szoknod, hogy ez egy fekete pont lesz a fiúknál.
2011. febr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mert 1 A kosaras lehet nem feszes is ?:D [én még nem találkoztam ilyen példánnyal de ki tudja :P]


am nincs ezzel semmi baj magassággal főleg nincs


19F

2011. febr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

tökéletes :)

21F

2011. febr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasik többsége nem a több kilós melleket szeretik. Esetleg ha valaki csak egy dugásra kell nekik. De sztem nagyobb százalékban vannak akik nem azt akarják hogy a barátnőjük egyik melle a két tenyerükbe se férjen el
2011. febr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem írtad meg hány éves vagy? Amúgy meg az ideális modellméreteket adtad meg. Nincs olyan pasi aki ennek ellen tudna állni.

26 f

2011. febr. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha utálod a melled,azt bizony egy pasi sem fogja veled megszerettetni.Mert annyira ketté van vágva emiatt az önbecsülésed...Szóval amíg meg nem szereted magad ne akarj pasizni.Mert a pasik utálják az olyan csajokat,akiknek állandóan bizonygatniuk kell a szépségüket,és dícsérgetni,hogy jaj de imádom a melleid.Lehet már csak direkt emiatt fogják dícsérni,mert tudják,hogy te utálod(persze szépnek is tarthatják).Szóval a pasik az elégedett,határozott,önmagát szerető csajokat szeretik!

Ha ez később nem változik,akkor gondolkozhatsz egy műtéten...Én is így voltam,aztán változott a mellem magától,20-on túl ráadásul!És végre szeretem és elfogadom magam.

2011. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ekeke ***** válasza:

Széles csípő-vékony derék-kerek popsi=NŐ.


Mell csak meglegyen. Azért mégis jobb, ha nem olyan, mint egy üres dohányzacskó...

2011. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!