Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Füvezik a srác. Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Füvezik a srác. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,össze fogok jönni egy sráccal,aki nagyon aranyos,meg tényleg jófej,csak a hibája,hogy rossz társaságba került,nem is akarna kilépni belőle,füvezik,cigizik,néha iszik.a cigivel nincs bajom,a pia is mehet néha,mert az még nem alkoholistaság,ha néha iszik egy kicsit.de nem tudom,mit tegyek,mert én szeretem és ő is engem és szerintem ez a dolog nem állhat közénk.szerintetek?
2011. júl. 24. 22:45
1 2 3 4 5
 41/49 tsz-tag ***** válasza:
én mások képességeit nem ismerem de annyit tudok hogy 1 ember kivételével minden füves spanom felhagyott ezekkel a dolgokkal.pedig voltak köztük ekisek meg potya kokósok...az az 1 aki rajta maradt az azóta is csak füvezik.
2011. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
48%

Édes istenem..szomorúan látom hogy milyen káros hatással van egyes emberekre az idióta "felvilágosítás" amit az iskolában kapnak.

"Ki tudja hol áll meg.."

"Majd jön a keményebb.." és társai kommentekre nem is reagálnék.

Csak annyit mondanék hogy olvassatok egy kis drogripotert pl...facebook-on is fent vannak ha már olyan menő az a szar,esetleg daath-ra is felmehettek ha már nagyon kíváncsiak vagytok.Na és ha az összes oldalt elolvastátok akkor beszélhetünk mert nem fogom itt a tényeket felsorolni oldalakon keresztül DE azért néhány ország hozzáállása a kérdéshez.:

Spanyolo.: otthon szívhatod büntetlenül x növényt nevelhetsz is

Portugália.: ugyanez

Ausztria.: 5 nem virágzó növényed lehet (grow shop-ok árulják ezeket a növényeket BÉCS belvárosában teljesen legálisan.)

Csehország.: x grammig büntetlen a birtoklása

Svájc .: orvosi célra+ x grammig büntetlen

Hollandia.: ..mindenki tudja

Belgium.: 1növényed lehet saját használatra

Kanada.: BC bud-ot nem kell bemutatni..google aki nem ismeri

...és ez még nem is az összes aki jobban utána akar nézni az úgyis megteszi,akit nem érdekel az meg éljen abban a tudatban hogy "fű = heroin" nem probléma,majd neki is valamikor felnyílik a szeme.

Mielőtt lehülyfüheseznétek..nem..nem vagyok füves,de havonta-kéthavonta szoktam szívni tóparton horgászás közben.:)

2011. júl. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Ohohoo, azért simán lehet olyan szerelmes hogy belemegy bármibe. Van olyan szerelem a világon, főleg fiatalon amikor még sebezhetőbbek vagyunk. A fű egyébként önmagában tényleg nem túl vészes.


De igen fokozott intenzív használttól leépülsz igaz hosszútávon, szóval átlag füves nem valószínű hogy erre a sorsra jut. Egyébként nekem meg unoka nővérem orvos és tanultok drogokról is mellékhatások stb stb, meg van ismerősöm aki füvezett, én meg 3 alkalommal cigiztem csak hogy picit átérezzem milyen feeling.


De itt nem is a fűről van szó hanem a lányról. Annyira most nem lényeges hogy egy gyilkos drog vagy laza kedvcsináló. Meg értelemszerűen nem így lenne hogy héé fígyu már belőlek heroinnal jó? Ja persze. Majd alakul, ha alakul. Egyébként meg aki drogozik vagy alkoholozik az tényleg gyengébb, viszont az se ki zárt hogy a srác az, mert úgy látszik füveznie kell valamiért.


Aztán később lehet, "te ez nem is olyan vészes hátha a többi se lesz az" "ja én is ezen gondolkodtam". Vagy nem. Meg azért lánynak szerintem pont ez tetszik hiába nem mondja, igazi cool csávó, fű jó fej, cigi, pia, minden. Szóval nem lenne nehéz rávenni erre arra. És van saját tapasztalatom.

2011. júl. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg aki drogozik vagy alkoholozik az tényleg gyengébb"..Igen,aki havonta 1x-2x eljár haverokkal berúgni az "gyengébb"-.-"

Én nem azért szívok füvet havonta hogy milyen ,,g*ci menő vagyok tőle" hanem mert jól esik.Persze vannak kivételek.

2011. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen nem 1-2 alkalomra gondoltam, vagy akinek belecsempészték italába... Hanem aki aktívan. Egyébként meg fűt én nem is hívnám drognak. Füvezés <> Drogozás.
2011. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 krisztike.(: válasza:
ha szereted akkor ugysem tudod neki azt mondani,hogy "most nem jövök veled össze,mert füvezel".. szerintem. nekem is volt olyan barátom aki füvezett.sőt.még más dolgokat is csinált.de hát csinálja. amig nem előttem addig engem nem zavar.a baráti társaságom kb. 80%-a próbálta már.sőt néha napján még csinálják is. de ugy vagyok vele,hogy egyszer élünk.mindent ki kell próbálni. amig szeret téged és nem napi szinten csinálja addig nincs gond. csak azért azt ne engedd neki,hogy akkor is csinálja mikor te ott vagy.!
2011. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 evvanszprájt válasza:

Na már most.Ha a törvényt néznénk azt mondanám h rendőrség.De mivel gondolom nem akarod bemárteni meg nem is akarsz neki bajt így hagyd.Egy kis füvecske főleg ilyen ritkán semmi.Bár nem helyes.Szerintem mondd meg neki hogy te nem nagyon örülsz neki hogy ezeket csinálja mert félted.És kéred szépen hogy tegye le akkor ha szeret meg fogja csinálni.Nem akarok helyetted dönteni csak segítséget akarok nyújtani.Szóval fogadd meg a tanácsom.Nekem is van egy pár haverom aki 17 évesen úgy néz ki mint egy zsidó auschwitz-ban olyan gebe és kinéz 40 évesnek.Szimplán csak a cucc miatt.Mondjuk nem csak fű van ott sem.Állítsd le:)

15/F

2011. júl. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,és elmondanám,h a szerelem számomra nem egyenlő a teljes észvesztéssel.eszemnél vagyok,és azt is el akarom mondani,h nem azért tetszik,mert füvezik,cigizik..épp,hogy ezek a hibái.és nem menőségből csinálja mondom,nem olyan,és a haverjai sem olyanok...egyszerűen csak tetszik neki és kész
2011. júl. 26. 16:28
 49/49 anonim ***** válasza:

Én már írtam fentebb is, nem keresem most vissza hol, de a reakció az volt, hogy a "szüleid büszkék lehetnek rád". Nos igen, amúgy már önellátó vagyok. És nem pártolom a füvet, hanem reálisan látom a helyzetet, mert lógtam olyanokkal, akik benne voltak majdnem napi szinten. És a társaság nem feltétlen ment el rossz irányba, mind megmaradtak, és attól függetlenül értékesek.


Figyelj, amúgy a szerelem képes megváltoztatni embereket... Egyik barátnőm hatására/kérésére az ő párja sem nyúlt többet fűhöz. Az én párom mindig megkérdezi előtte hogy: zavar, mert ha nem, akkor nem csinálom. Eltudod érni azt, hogy ne csinálja. Ez az egyik. A másik, hogy miért nyúl hozzá? Mi van akkor, ha gondjai vannak, amiket könnyebben oldana meg egy társsal, beszélne róla. Ne mondjon le senki a szerelemről a fű miatt. Beszűkült gondolkodásnak tartom. Mindenkinek vannak gondjai, ezeket meg kell oldani. Ha érdekel a srác úgyse fogod azt mondani, hogy: á, ez egy drogos, hátat fordítok neki, és nem foglalkozok vele! Inkább próbálj segíteni. De arra vigyázz, hogy olyanba ne mássz bele, amibe nem akarsz. Ennyi az útravaló. Ha esetleg nagyon bele akarna vinni, de te nem akarod, csak az ő unszolására - neki akkor is tisztelnie kell a te akaratodat. Ha ez nincs meg, én akkor hagynám csak ott.

2011. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!