Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Füvezik a srác. Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Füvezik a srác. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,össze fogok jönni egy sráccal,aki nagyon aranyos,meg tényleg jófej,csak a hibája,hogy rossz társaságba került,nem is akarna kilépni belőle,füvezik,cigizik,néha iszik.a cigivel nincs bajom,a pia is mehet néha,mert az még nem alkoholistaság,ha néha iszik egy kicsit.de nem tudom,mit tegyek,mert én szeretem és ő is engem és szerintem ez a dolog nem állhat közénk.szerintetek?
2011. júl. 24. 22:45
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
90%

22:59 "ez teljesen természetes ilyen korba" Szerintem is! Sőt szerintem az a hülye aki nem csinálja! -.-"

DE MOST KOMOLYAN EZ NORMÁLIS DOLOG?

(ennyiből elfogadhatnánk azt is, hogy valaki az ereit vágja fel, hisz tök természetes)

Kicsit gond van a gondolkodással emberek! Nagyon megétetünk a kipusztulásra!

2011. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont.
2011. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:

Stimuláns mint a koffein, marihuana mint gyogyszer, tulmisztifikáljuk a füvet???? Hát érdekes amit irsz,és ezen az uton lehet beledögleni.

Minden drogos nagyon kedves igy a barátod is, csak majd akkor irjál jokat rola ha már te is rendesen benne leszel, mert ez a cél.Sajnálom a szüleid.

2011. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 tsz-tag ***** válasza:
na már megbocsáss....ha azt vesszük hogy bizonyos országokban a fű legális akkor nem is igazán tekintendő drognak.Az a normális ha a fiatalok elkövetnek hobákat amikből majd tanulnak és jó útra térnek...nem mondom hogy szívjanak a gyerekek de ha megteszik akkor sem történt tragédia.A normális idővel úgyis abba hadja(mint ahogy én is) a nem normális meg áttér keményebbre...hullik a férgese, ez a világ rendje.Szerintem meg amugy inkább spanglizzon 2-3-4 hetente minthogy alkoholista legyen és full részegen minden este szétverje a családot...
2011. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
47%
Persze a fü teljesen veszélytelen csak amikor megveri majd a csajt, mert nem hozott pénzt anyagra akkor izgis. Biztasd végülis nem a gyereked.
2011. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

A füvezés szerintem annyira nem gáz csak más kábítószert ne próbáljon ki.

Viszont a cigit jó lenne ha hanyagolná mert az a-fűvel ellentétben-függőséget okoz és rettentő nehéz leszokni róla.Rengeteg pénz elmegy arra a sz@rra és iszonyú veszélyes.Tudom,hogy fiatalon nem gondol ebbe bele de ha látna tüdőrákos embereket akiket kemoterápiával kezelnek lehet kétszer is meggondolná.

Azt magyarázd el neki ha naponta elkölt rá 600 forintot az egy év alatt mennyi pénz,ez a felismerés sokkolni fogja.Ha viszont ő inkább nem akar belegondolni akkor egy gyenge jellem.

Szerintem ez a fiú éretlen aki azt hiszi,hogy ettől menő pedig szerintem szánalmas.Keress inkább egy olyan srácot aki nem cigire költi a pénzét hanem rád:-)

22F

2011. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

XD. Hát nem normális aki nem.. Na barátod szerintem enyhén függő legalább ha nem jobban. Az orvosi használat nem teljesen ugyanaz mint mr.menő srác füvezése, aki majd egyre többször. Egyébként meg fájdalom csillapításra pl jó, illetve ha lehangolt vagy feldobhat.


Egyébként néha néha alkalmanként nem túl vészes hacsak a hirtelen fellendüléstől nem csinálsz valami hülyeséget. Hosszabb távon viszont jó rá az esély hogy fokozatosan leépülsz, attól függően milyen gyakran meg mennyit. Aztán végül fű nélkül már nem is tudsz normálisan gondolkodni jó kis függő leszel. Mindenesetre ha füvezel szervezeted könnyebben "rákaphat" a többi keményebb drogra.

2011. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
Ja illetve még annyi.Ha érdekel függő vagy e könnyen rájöhetsz. Tedd le, hát ha úgyse vagy függő, akkor minek?
2011. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 tsz-tag ***** válasza:

A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:20


basszus hol a fenébe éltek ti??? :D na pont az ilyen emberek véleményét hagynám figyelmen kívül mert mivel beszari volt kipróbálni igy egyből drogosnak tutuálja a srácot.Elhiheted hogy az alkoholizmus több ezer családott nyomorított meg és ugyancsak több ezer ember halt meg.Én még nem hallottam olyat hogy valaki szimpla füvezéstől meghalt volna valaki...normális választ olyan embertől nem fogsz kapni kedves kérdező aki nem volt benne ilyen dolgokban.Szóval szelektálj az anti"dorosok" között is.

2011. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
amúgy ha hollandiában legális,nem lehet olyan durva,mert semmi mást nem csinál,nem drogozik..
2011. júl. 24. 23:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!