Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Füvezik a srác. Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Füvezik a srác. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,össze fogok jönni egy sráccal,aki nagyon aranyos,meg tényleg jófej,csak a hibája,hogy rossz társaságba került,nem is akarna kilépni belőle,füvezik,cigizik,néha iszik.a cigivel nincs bajom,a pia is mehet néha,mert az még nem alkoholistaság,ha néha iszik egy kicsit.de nem tudom,mit tegyek,mert én szeretem és ő is engem és szerintem ez a dolog nem állhat közénk.szerintetek?
2011. júl. 24. 22:45
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
mi a baj abban hogy szereti levágni a füvet sőt ismered a mondást a szomszéd füje mindig zöldebb lehet hogy fünyirással szerez borravalót:D
2011. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha nem jössz vele össze.
2011. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy éld túl a 27-et.
2011. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
22:53 igazad van,jobb lenne..de nem bírom megállni,mert amúgy egy nagyon kedves srác és jó ember..
2011. júl. 24. 22:55
 15/49 anonim ***** válasza:
58%
Számomra se kizáró ok, hogy a barátom társaságban néha eltol egy spanyát, és én is vele. Ettől nem rosszabb ember, csak használ olyan dolgokat, amelyektől néhanapján jól érzi magát. A fű nem egyenes út amúgy a többi drog felé, másba nem megyünk bele, és nem is engedem neki. Ő minden alkalommal megkérdezi előttem, hogy: kicsim, baj? Mert ha zavar, nem csinálom. Amúgy a marihuánát gyógyászati célokra is használták. Nem mellesleg, rengetegen tévhitben élnek vele kapcsolatban, a laikusok nagy része azt is képes hinni, hogy hallucinogén szer, és ennek hatására leugorhat valaki, és egyéb baromságok. Stimuláns csupán, mint a koffein, például. Nem védeni akarom a füvet, mert nem szeretnénk mi se komolyabban belefolyni. Csak azt, hogy ezért nem kell senkit se kihúzni a párkapcsolatra esélyes listából. Nem lesz ettől bűnőző... Sokan teljesen túlmisztifikálják ezt az egészet.
2011. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
22:54 mondom,hogy nem füvezek,nem drogozok,nem iszok,semmi..és nem is fogok
2011. júl. 24. 22:55
 17/49 tsz-tag ***** válasza:
ha normális akkor semmi gond nincs vele....én is toltam a füvet 2-3 évig csak napi szinten...ez teljesen természetes ilyen korba, majd leáll róla....addig jó míg normális és nem megy rá minden zsetonja
2011. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
89%
Drogossal soha ne kezdj! elhiszem hogy nehéz lenne otthagyni a srácot, de hidd el ez nem az ami neked kell!
2011. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretjük egymást,nem állhat ez közénk köszi,h mondtatok véleményt,én csak nem akarom,hogy szüleim megtudják,h füvezik,mert tuti nem kedvelnék..
2011. júl. 24. 23:03
 20/49 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem HAGYD OTT!

Ha már ezeket csinálja, ki tudja mi lesz később.

Én tuti elhagynám a fr@ncba!

2011. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!