Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Füvezik a srác. Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Füvezik a srác. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,össze fogok jönni egy sráccal,aki nagyon aranyos,meg tényleg jófej,csak a hibája,hogy rossz társaságba került,nem is akarna kilépni belőle,füvezik,cigizik,néha iszik.a cigivel nincs bajom,a pia is mehet néha,mert az még nem alkoholistaság,ha néha iszik egy kicsit.de nem tudom,mit tegyek,mert én szeretem és ő is engem és szerintem ez a dolog nem állhat közénk.szerintetek?
2011. júl. 24. 22:45
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Hát figy, csak ne azért akarj összejönni vele hogy aztán majd te is kipróbáld. Azt majd együtt mentek keményebbekre. Meg azért aki füvezik általában jobb hangulatban is van pont a fűtől ami neked valszeg bejön. Persze lehet anélkül is, de mondom ha majd durvábban csinálná akkor ott hagyod azt annyi. Úgyse lehet tudni előre mi lesz.
2011. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
23.26 Én se hallottam ,hogy valaki egy pohár sörtöl alkoholista lett. Viszont nem kell többet inni. Viszont a fü után a keményebbek jönnek.Persze az alkoholizmus családokat tesz tönkre és a drog??? Képzeld ha egy 16 évessel megkostoltatják mert szerelmes???
2011. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Nincs a füvel semmi gond én is sokat füveztem nem lettem tőle kábítószeres.Én simán legalizálnám,nem okoz függőséget.

Csinéltam én régebben keményebbeket is azt viszont ti ne csináljátok mert én tudtam uralkodni rajta nem biztos,hogy ti is tudtok.

Viszont-ahogy írtam-a cigiről próbáljatok leszokni amíg nem késő az borzasztó dolog,ha tudnátok én mennyit szenvedek a leszokással.

Amúgy szerintem nem az a legfőbb baj ezzel a sráccal amiket csinál hanem az amiért csinálja.Haveroknak akar megfelelni mert azt hiszi ettől ő a menőfej,pedig szerintem egy férfi ne akarjon megfelelni másnak.

22F

2011. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

Nem károsabb mint a dohányzás. Én erkölcsös ember vagyok szóval nem élek vele, de van több ismerősöm aki néha napján él/élt.


Ha érett közösségben csinálja kis filozofálás, 1-2 sör mellett akkor egyáltalán nincs gáz. Ha 16 körül van és helyi tuc-tuccos partyarc akkor szánalmas.Ha azért csinálja mert a haverjai menők tőle akkor minden másban is benne lesz.


Ha laza kedves egyetemista típus akkor normális.

Ha gyerekes partyarc akkor küldd el a p*cshába.

2011. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Azért vagy tsztag mert ott nö a kender? Akkor te már nem leszel drogos? Hisz látszik hogy nem birod abbahagyni.
2011. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 tsz-tag ***** válasza:

A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:35


16 évesen szerintem már cselekvőképes annyira az illető hogy tudja neki mi a jó...Olyan szerelmes meg nincs a földön akit szépen megkérnek hogy figyi, szúrnál velem egy herkát? Hát persze drágám...azért ennyi itélőképessége csak van az embernek manapság...Amúgy meg ha ranglétrát akarnék felállítani a drogok között lehet hogy a fü után vannak keményebbek, pont őgy mint ahogy az alkoholnál is.Először csak 1 pohár sört ittam meg a buliban, de aztán emberkedünk a spanokkal végül már portót iszunk abszintal....ott is van mindig keményebb

2011. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 tsz-tag ***** válasza:
én bizony már nem leszek az...az ember kinövi az ilyeneket...én 18 évesen felhagytam az ilyesmivel.erről ennyit:)
2011. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Akkor bocs , de ne hasonlitsd magad egy 16éves jol nevelt szerelmes tinihez, mert ö bizony ilyenkor se lát se hall és akkor nem fogja látni hol a határ se cigiben, se piában ,se drogban
2011. júl. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 tsz-tag ***** válasza:
én nem haragszom csak felhúz a tény hogy a legtöbb ember itt nemcsak tudatlan de csőlátású is...és így próbáljon meg velük valaki is értelmesen kivesézni a dolgot hacsak a magáét hajtogatja.
2011. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
tsztagnak:Egyébként akkor gratulálok a képességeidhez, mert szerintem te ill. ti vagytok kevesebben akik ésszel tudjátok befejezni
2011. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!