Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben? Nem akarom, hogy elmenjen!

Figyelt kérdés

Párom 2 hét múlva partyzni megy. Már nagyon várja a bulit, csak arról beszél. Messze is mennek és kivételesen nem ő vezet, egy ismerőse szólt neki, hogy befér. Sajnos én már nem. (Mindig párom szokott vezetni és általában én is vele megyek, de megbízunk egymásban van hogy külön is bulizunk) Csakhogy megtudtam, hogy rajta kívül még megy 2 haverja és 2 csaj, amelyikből az egyik már nagyon régóta oda van páromért és nem is leplezi ez a felállás pedig már egyáltalán nem tetszik. Mondtam páromnak is azt modnta nyugodjak meg partyzni megy, nem fog foglalkozni csajokkal főleg nem azzal a csajjal. De én mégis aggódom, tudom hogy inni fog és messze lesz, sose tudnám meg ha csinálna valamit.

Szivem szerint azt mondanám neki,hogy menjen külön vezessen és én is megyek vagy inkább ne is menjen! De tudom, hogy nagyon várja és nem kérhetem ezt tőle. Ha választás elé állítanám, lehet a bulit választaná és nem engem....

Nem tudom miért, de nagyon elbizonytalanodtam!

Mit gondoltok?


2011. júl. 22. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én se lennék nyugodt az biztos.Te miért nem intézed el ,hogy ott lehess? Az lenne a megoldás,hogy elmenj vagy a párod ne menjen el.
2011. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bízz benne!Ha választás elé állítod,csakazértis elmegy,és még az is lehet,hogy engedne a csajnak.Ha meg akarna csalni,nem kellene feltétlenül a világ végére mennie.
2011. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én sem lennék nyugodt egy percet sem. Beszéld meg vele, hogy menjetek egy autóval, max vezetsz te, hogy ő tudjon inni egy-két pohárkával. :)
2011. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!