Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Ti mit csinálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Chatteltem vele facebookon, 2x. 3x amikor próbáltam akkor nem írt vissza. Nem jelentkeztem ki, hogy hátha visszaír mert lehet hogy nincs gépelőtt, de nem. Később amikor néztem már kijelentkezett. Utána később kb 1óra mulva ismét bejelentkezett. Nem gondolhatom azt hogy nem látta mert biztos látta ez alapján.

Amikor elösször chatteltem vele jó volt minden, másodszor még jobb volt. és most nem tudom mit csináljak. Ásom magam a föld alá ha mégegyszer írok neki? vagy lehet hogy szerencsém lesz. De már csak rá gondolok, muszáj valahogy összeismerkednem vele. Segítsetek! Ti mit csinalnatok.


2011. nov. 29. 18:47
 1/9 A kérdező kommentje:
15/F
2011. nov. 29. 18:47
 2/9 anonim ***** válasza:
Ásod.
2011. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 DiMalto ***** válasza:
én nem erőltetném magam.....ha akarna valamit,már tudnál róla.
2011. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sziszke19 válasza:

Szia!

Egy bölcs mondást ajánlanák figyelmedbe:Az IDŐ mindent megold.

Tehát ha most nehezedre is esik de várj pár napot az újabb üzenetküldéssel.

Tudod miért?

Mert ha ő is érdekesnek talál ahogyan te őt akkor észreveszi a pár nap elteltével,hogy egy olyan valakit vesztettet el akit még nem is ismert. Valószínűleg keresni fog.

Ha pedig nem akkor nincs is értelme bánkódi érte/utána.


Ha kialakul valami közöttetek akkor próbáld mielőbb személyes találkozás felé terelni a helyzetet.Hisz akkor derül majd ki minden igazán lényeges dolog a másikról.

2011. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak engem az aggaszt ki hogy előtte nagyon jót chatteltunk és ugy tunt mindta ha nem bánná hogy chattelunk. És erre bebasz... De igazad van és köszi az értelmes választ.:D
2011. nov. 29. 19:04
 6/9 Sziszke19 válasza:

Szívesen.


Remélem segíthettem vele.


KITARTÁS

2011. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és ha majd visszaír akkor kérdezzek olyanra hogy mért nem irt és hogy talán mért nem bir engem? vagy inkább haggyam..?!
2011. nov. 29. 19:24
 8/9 Sziszke19 válasza:

Nem!

A kérdőre vonás megrémítené.

Ha ír akkor légy kedves vele, esetleg többszöri beszélgetés után megemlítheted,hogy nagyon érzékenyen érintett mikor napokig nem válaszolt.

Nagyon rámenős ne légy mert azt az emberek nagy része nem kedveli.Inkább csak azt éreztesd bármikor számíthat rád.

Légy jó barát is.

Képzeld el fordított helyzetben,te hogyan reagálnál!?

2011. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó ez mind igaz, de az a helyzet hogy 15évesen a lányok többnyire a hülyéskedéseket szeretik... De persze, eddig is kedves voltam vele, és ezután is az leszek..
2011. nov. 30. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!