Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok embert megkérdeztem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok embert megkérdeztem de akkor sem tudom mit tegyek. Mit csinálnátok a helyemben? 16/L

Figyelt kérdés
több mint 1 hónapja járok azzal a fiúval akit 9hónapja ismerek... és miután összejöttünk nem is találkoztunk... mindig mondja neki nem jó most mert izéé meg izéé tanul. de egyszerűen nem érzem h fontos vagyok neki és azt érzem h hanyagol... nem is kellett volna belemennem ebbe a "kapcsolatba" mert tudtam h ez lesz... de annyira szeretem de már türelmem sincs hozzá és úgy érzem csak lógok a nyakán...most ezt így leírva evidens h szakítanom kellene de én szeretem... és tudni kell róla h még nem is volt bnője meg béna is az ilyenekhez de ez már sok. még cikibb h már ide kellett írnom de nem tudok jobbat :/ azért vmit kommenteljetek köszi..
2011. nov. 28. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, akár tetszik, akár nem, dobnod kell. Ahhoz, hogy túl legyél rajta, az kell, hogy lógj sokat barátaiddal, járj el szórakozni, stb.
2011. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igaz... szar de elfogadom...:/
2011. nov. 28. 22:42
 3/7 asdface ***** válasza:

Ne fuss olyan szekér után,ami nem akar felvenni.

Addig dobd,amíg megteheted,nem ragaszkodsz hozzá annyira.

2011. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mantis religiosa ***** válasza:
Mondjuk, ha Te vagy neki az első, valamit tenned is kellene ahhoz, hogy fontosabbnak tartson a tanulnivalónál. Biztos megtettél mindent, nem csak lógtál rajta?
2011. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mit mindent?:O nemtudom mit lehetne... mondtam neki h többet kellene de nmvagyok annyita nyomulós...de épp ez az mit kellene tennem ha még menthető?:/
2011. nov. 28. 23:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan h ki kell menned pisilned de még tartogatod. Egy idő után már nem fogod tudni tartogatni, de ha most kimész akkor megspórolsz félórányi szenvedést!


Mit szeretsz benne ha mégcsak nem is figyel rád? Mi vonzó van benne? :S

2011. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hiányozna nagyon... de ha beszélünk nagyon kedves de ha a kapcsolatunkról van szó vagyis a problémáról mindig én hozom fel először... és annyit mond h d"e én akarok találkozni"... csak blablabla... de ha nem kellek neki szakítson ő én nem tudok szakítani vele :(
2011. nov. 29. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!