Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Nem akarom, hogy elmenjen!

Figyelt kérdés

Párom 2 hét múlva partyzni megy. Már nagyon várja a bulit, csak arról beszél. Messze is mennek és kivételesen nem ő vezet, egy ismerőse szólt neki, hogy befér. Sajnos én már nem. (Mindig párom szokott vezetni és általában én is vele megyek, de megbízunk egymásban van hogy külön is bulizunk) Csakhogy megtudtam, hogy rajta kívül még megy 2 haverja és 2 csaj, amelyikből az egyik már nagyon régóta oda van páromért és nem is leplezi ez a felállás pedig már egyáltalán nem tetszik. Mondtam páromnak is azt modnta nyugodjak meg partyzni megy, nem fog foglalkozni csajokkal főleg nem azzal a csajjal. De én mégis aggódom, tudom hogy inni fog és messze lesz, sose tudnám meg ha csinálna valamit.

Szivem szerint azt mondanám neki,hogy menjen külön vezessen és én is megyek vagy inkább ne is menjen! De tudom, hogy nagyon várja és nem kérhetem ezt tőle. Ha választás elé állítanám, lehet a bulit választaná és nem engem....

Nem tudom miért, de nagyon elbizonytalanodtam!

Mit gondoltok?


2011. júl. 21. 22:54
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Ne a buli és közted válasszon, hanem a lány és közted. Ha őt kidobja, rögtön beférsz te is.
2011. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
77%
én elmennék külön magamban ugyanoda busszal/vonattal...
2011. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
42%
Aki féltékeny, az magában nem bízik, abban, hogy meg tudja tartani a másikat. Menjen! Engedd! Lássuk, mi lesz belőle!
2011. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Nem ő dönt arról, hogy a lány megy-e. Neki is ugy szóltak, hogy van 1 hely és ő teljesen belelkesedett, majd elkezdte beadagolni nekem és most derült ki a lényeg(hogy kik mennek)!
2011. júl. 21. 22:59
 5/45 anonim ***** válasza:
93%
Akit igazán szeretek, annak nem okozok fájdalmat. Beleképzelem magam a helyébe, és bármennyire vágynék valamire, amivel neki fájdalmat okozok, simán lemondok róla.
2011. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
96%
én ebbe azt nem értem ha akkora haverjai vannak miértnem mondja nekik meg h héé nekem van egy párom is!! Nemtudom..nálunk egy úgy mükődik ha a haverjai csinálnak valami bulit akk nem őt hanem minket hívnak meg..az persze más mikor kimondotan ahveros bulit tartanak pasik..de itt nem erről van szó..szall ez így nekem magas..
2011. júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
64%
én is azt csinálnám, amit a 2. írt. arról mi a véleményed?
2011. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Igazából ők nem ilyen közeli haverjai, inkább csak ismerős. Nagyon szeretett volna ebbe a buliba elmenni és ugy volt, hogy akkor ő vezet (megint) és elkezdett érdeklődni, hogy megy-e valaki mert kivételesen szeretne egy olyan bulit, ahol ihat. ÉS akkor engem már nem nézett...ő befér, eltud menni én pedig bízzak benne.

Az, hogy utána menjek, megfigyeljem az nem az én stílusom, nagyon messze is mennek és nem fordulhatna elő, hogy nyomozzak a párom után, nagyon megalázónak érezném, inkább itthon aggódom végig az éjszakát.

2011. júl. 21. 23:15
 9/45 anonim ***** válasza:
52%

Tudom, hogy most itt az kellene írnom, hogy: "Nyugi, nem lesz baj, mert szeret téged, ne parázz..."


De őszintén szólva bizti bepróbálkozik majd a csaj, és ki tudja... Az ilyen kan bulik meg a d*gásról szólnak. Nem kell, hogy a saját társaságukban legyenek csajok, feltudnak csípni se perc alatt... Azt meg nem hiszed Te sem, hogy a haverok majd csajoznak, a pasid meg csak nézi őket... Ez nem így van. Mindenki félrelép minimum 1x... csak nem derül ki. Kár ezen szépíteni.

Természetes, hogy féltékeny vagy és parázol. Vagy mész Te is, (külön kocsival ketten) vagy elmész a barinőiddel máshová... Na majd a pasid is átéli akkor a bizonytalanságot!


22/l

2011. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Bulizni megy és nem csajozni. Nem aggódnék ennyire, mert szoktunk külön szórakozni még soha nem volt gond. Most az nyugtalanít, hogy egy kocsiba, végig együtt, haza fele részegen egy nővel aki oda van érte. És biztos vagyok benne, hogy nem hagyja ki az alkalmat, próbálkozni fog.
2011. júl. 21. 23:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!