Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Nem akarom, hogy elmenjen!

Figyelt kérdés

Párom 2 hét múlva partyzni megy. Már nagyon várja a bulit, csak arról beszél. Messze is mennek és kivételesen nem ő vezet, egy ismerőse szólt neki, hogy befér. Sajnos én már nem. (Mindig párom szokott vezetni és általában én is vele megyek, de megbízunk egymásban van hogy külön is bulizunk) Csakhogy megtudtam, hogy rajta kívül még megy 2 haverja és 2 csaj, amelyikből az egyik már nagyon régóta oda van páromért és nem is leplezi ez a felállás pedig már egyáltalán nem tetszik. Mondtam páromnak is azt modnta nyugodjak meg partyzni megy, nem fog foglalkozni csajokkal főleg nem azzal a csajjal. De én mégis aggódom, tudom hogy inni fog és messze lesz, sose tudnám meg ha csinálna valamit.

Szivem szerint azt mondanám neki,hogy menjen külön vezessen és én is megyek vagy inkább ne is menjen! De tudom, hogy nagyon várja és nem kérhetem ezt tőle. Ha választás elé állítanám, lehet a bulit választaná és nem engem....

Nem tudom miért, de nagyon elbizonytalanodtam!

Mit gondoltok?


2011. júl. 21. 22:54
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
42%

A bulizás a csajozásról szól... Vagy szerinted ott állnak az adott szórakozóhelyen a falnál? Vagy három pasi együtt táncol?


Amúgy lehet grupit akarnak, és nem is bulizni mennek, csak azt mondták neked.

2011. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
69%
Öszintén megértelek. Én ilyenkor úgy nyugtattom magam ha szeret nem csal meg ha nem szeret oly m1, amiről nem tudok nem fáj. de ez egy rossz hozzá állás tudom, velem is volt olyan h tudtam megy bulizni nem tudtam menni és valószínű volt, hogy exe is lent lesz..ne tud meg éjjel kikészültem..hiába bízzik az ember a másikba..ha szereti fél..tanácsot nem tudok adni, de együtt érzek veled:(
2011. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
14%
szerintem tuti hogy megdug valakit. nemhiszem hogy azt a csajt, de felszed valakit. én is ezt szoktam, ha barátnőm nélkül megyek. fiatalok vagyunk, egyszer élünk!
2011. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

Ismerem a párom, nem utazna órákat azért, hogy csajozzon! (Sajnos vagy nem sajnos, de népszerű a nők körében elég, ha kilép az utcára) Party megy!!! És alap esetben nem lenne gond...már mondtam hogy megbízom benne és van hogy én megyek el szórazni barátnőimmel, ő otthon marad. Én sem pasizom van hogy ő, van hogy együtt.

Évek óta együtt vagyunk, soha nem volt gond.

Most ez a helyzet nyugtalanít, amit már leírtam! Légyszives erre fókuszáljatok!

2011. júl. 21. 23:28
 15/45 A kérdező kommentje:
23:22 Köszönöm! :)
2011. júl. 21. 23:29
 16/45 anonim ***** válasza:
93%

OFF 23:25:neked minek állandó barátnő?

Kérdező: nem tudsz jót tenni. Ha "nem engeded el", féltékenynek titulálnak, ha elmegy, és mégis megtörténik, akkor meg te vagy a "hülye csaj", aki nem tudta, mire megy ki a játék. Én úgy vagyok az ilyennel, ha eltűrné a pasim, hogy egész éjjel idegeskedjek, akkor nem kell ilyen pasi, mert pont semmit sem jelentek neki.

2011. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
28%
és ha megkérnéd a párod, hogy te bízol nincs azzal gond, de szeretnéd ha még józanul szépen mikor beszálnak a kocsiba közölje szemtől szembe a csajjal, hogy nem akar konfliktust, van párja és szereti, és semmiféle képpen nem akarja h bármi is legyen közötük!
2011. júl. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
91%

Jó a másik csajra fókuszálunk. :)


De amúgy, ha Te csajbuliba mész, és nem pasizol, az nem jelenti azt, hogy a pasid kanbuliban nem csajozik!


Agyafúrtak a pasik hidd el. "csendes víz partot mos." Nem is gondolnád, hogy tudnak kamuzni...

2011. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
29%

Lehet csak lesz egy d*gós party lesz és nem is oda mennek!


Szerinted minek utazik, hogy pasizzon? Vagy félig ismerős haverok izzadt fenekét szagolja? Még jó, hogy csajozni megy! Csak nem köti az orrodra. Fiatal!

2011. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

28 éves, már eleget csajozott!:) Mindig azzal viccelődik, hogy már nyugdíjba vonult!

Azt akarom hinni, hogy nem kockáztatná a kapcsolatunkat egy ilyenért, de most valamiért nagyon nyugtalan vagyok.

2011. júl. 21. 23:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!