Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átvág vagy én kombinálok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvág vagy én kombinálok?

Figyelt kérdés
12 km-re lakok a barátomtól. Ezer forint még lejön hozzám, ezer ha visszamegy. Egy héten 2x találkozunk, de én mindig több napot töltök náluk. Van hogy egész hétvégét. Gyakorlatra jár egy másik városba reggeltől késő délutánig ott van. Tudom hogy nehéz helyzetbe vannak, mert neki csak anyukája van ő is és barátom is panaszkodik mindig hogy nincs pénz, szóval tudom hogy nincs, nem kifogás. Gyakorlaton van szóval az is pénz hogy egész nap egyen. Mostanába mindig azt akarja hogy én menjek fel hozzájuk és felvesz az állomáson mert az már nincs olyan messze ha lejönne idáig és nincs pénze. Meg mikor gyaksziról hazajön, utána megvár az állomáson és úgy megyünk hozzájuk.Csak mostanába érdekes hogy soha nem tud lejönni értem és mindig én megyek. Régen minden áron le tudott hozzám jönni midig megoldotta még mikor nem volt pénze akkor is. Azt mondta ma már nem tud pénzt szerezni hogy lejöjjön, de arra nem gondol hogy nekem is pénz a vonat meg az állomás .. de ha busz nem jön akkor 45 perc séta mert nincs itthon a kocsink. Félek hogy ezzel akar rávezetni arra hogy én járjak hozzá és ő olcsón kijöjjön ebből..meg ő másnap hazavisz, mert persze soha nem jöttem még tőlük el busszal mert azt se tudom mi merre.. de akkor hazahozni haza tud, de értem jönni nem? Félek hogy átvág és még nem veszem észre.. vagy lehet a gyakorlata miatt van ez, de tavaly sosem volt ilyen probléma.. vagy én nem vagyok megértő és kombinálok?
2011. júl. 20. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt a 12 kilométert gondolom elírtad, mert ezer forint marha drága lenne ilyen távolságban.


Egyébként pedig szerintem elég bunkó vagy ha ezen felháborodsz... hiszen te magad mondtad, hogy nincs sok pénzük és nem tud mindig arra költeni, hogy lejöjjön...

2011. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Smartguy86 ***** válasza:

Másra futja? Cigi? Pia? Bulizás? Mert ha igen, akkor bizony átvág. Ha tényleg nagyon meg vannak szorulva, akkor megérthető.


Bár akkor is furcsa, ha még gyalog se jön ki elég egyszer se, csak elvárja, hogy menj...

2011. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem vág át,csak most tényleg nincs annyi pénze
2011. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy tényleg nincs pénze, vagy ellustult
2011. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
eddig ő jött, most te mész ilyen egyszerű!!!
2011. júl. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem iszik, nem cigizik..

ás 12 km az ezer forint:) odavissza megjárjuk, de persze kocsikázni is szoktunk vagy ide oda beugrani szal... bőven 1000ft..

2011. júl. 20. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem a férfi nem attól férfi, h mindent ő tesz meg a kapcsolatban, szerintem mivel dolgozik azért fáradt is

meg szeretné látni h komolyan gondolod

2011. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!