Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez reális vagy csak én kombiná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez reális vagy csak én kombinálok?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú, aki tetszik nekem. Az ő neve legyen Balázs.

Az osztálytársam Balázs nagyon jó haverja és az osztálytársam belém van zúgva, de tudja, hogy nekem Balázs tetszik. Valamelyik nap beszélgettünk és szóba jött Balázs, mikor mondta, hogy Balázsra csak tapadnak a lányok...(ezt úgy mondta, mintha esélyem se lenne nála és felejtsem el.)

A fiúk ilyen ravaszok, vagy amit mondott, az tényleg igaz lehet? Normális válaszokat!


2010. okt. 22. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden ember más aranyom...Neked kellene tudnod.

Egyébként ha tapadnak rá a nők, az miért lenne baj?

Hány éves vagy?

Ha szeretitek egymást vagy tetszetek egymásnak, akkor lehet valamilyen kapcsolat köztetek, de azért tenni kell valamit.

2010. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15
2010. okt. 22. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, hogyha tetszik nekik valaki és annak a valakinek más tetszik rögtön szidják azt, aki annak a valakinek tetszik. Remélem érthető:)
2010. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem :d
2010. okt. 23. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!