Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm jelenleg is átvág,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm jelenleg is átvág, vagy csak egy kis flört volt az egész?

Figyelt kérdés
Elmesélek egy kis történetet,mert ez muszály ahhoz,hogy megértsétek, mi okból tettem fel ezt a kérdést!Tehát a barátnőmmel, már lassan másfél éve vagyunk együtt.Amikor 1 hónaposak voltunk én elmentem nyaralni egy hétre és addig nem is láttuk egymást csak telefonon beszéltünk stb.Nos a telefonba elmondta mindíg, hogy menyirre szeret és hogy menyirre hiányzok neki.Ami rendbe is volt, de közbe egy másik fiúval egyhuzamba flörtölt és eléggé olyan dolgokat írt neki mintha járni akarna vele!De ez csak később 8 hónap múlva derűlt ki,mert addig hazudott nekem, majdnem az utolsó percig!Tudok is idézni egy mondatot "olyan jó lenne ha itt aludnál velem,ha nem lenne pasim veled járnék".Nagyon fájt nekem az, hogy ezt mindd nem árúlta el nekem, hogy ilyen csúnyán átvágott!De megbocsájtottam neki, mert szerintem egy második esély mindenkinek kijár!Nem is az fáj amit tett, hanem az, hogy hazudott!Még a kérdésem(lányoktól), miért csinálhatta ezt, amikor azt mondta hogy neki fontos az őszinteség?Miért flörtölt így a hátam mögött?Pedig még rá is kérdeztem a dolgokra...Tehát lett volna nem is egy alkalma,hogy elmondja!De láttam rajta hogy nagyon bánja mert kb 1 hónapon keresztűl sírt...
2009. okt. 3. 01:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
muszáj, és igen, átvág.
2009. okt. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Egyszer én is féltékeny voltam egy másik fiúra. Folyton mondtam hogy biztos akar tőle valamit. Azt mondta hogy nem igaz mert csak barátok. Pénteken nálam aludt és szombat reggel ment el. Vasárnap este találkoztunk volna legközelebb. Én azt hittem minden rendben, de nem engedte hogy megcsókoljam. Sírni kezdett és szakított velem. Kérdeztem akkor is és később is hogy a srác miatt? azt mondta hogy nem. Kérdeztem valaki más? Azt mondta nem csak már nem szerelmes belém. Meg hogy nem az én hibám. Előtte hetekkel volt egy rossz érzésem ezért megkérdeztem tőle hogy én vagyok e még neki az igazi. azt mondta hogy nem tudja. Korábban még tudta. Egy hét ilyen állapot után azt mondta hogy igen én vagyok. 1.5 évvel később ismerte el csak hogy szombat este összejött azzal a sráccal akire féltékeny voltam. Addig azon ettem magam hogy mit csináltam rosszul, illetve úgy gondoltam hogy én tehetek mindenről. Neki is volt lehetősége arra hogy őszinte legyen és hogy kiszálljon a kapcsolatból mert amikor megkérdeztem hogy én vagyok e az igazi felajánlottam hogy ha nem szeret akkor szakítsunk. Akkor nem akart.

Ami a legjobban bosszant hogy végig igazam volt a féltékenységemmel, és ő hagyta mégis hogy azt érezzem hogy én vagyok a hibás. Az Ő logikája szerinte azért nem volt őszinte mert szerinte így jobb volt nekem. Hát ez a megoldás szerintem meg pont a legrosszabb volt.

Sőt mivel szombat este jött össze a sráccal velem meg csak vasárnap szakított ezért úgy érzem hogy meg is csalt.

Szerinte ez nem így van. Fura hogy minden csak nézőpont kérdése.

A végén is csak azért mondta el hogy is történtek a dolgok valójában mert bántotta a lelkiismerete és így akart könnyíteni magán.

Én ezóta az eset óta nem hiszek már a nőknek. Rossz érzés hogy akármennyire is megszeretsz valakit és akármennyire hiszed azt hogy ismered, mégsem tudod meg sosem hogy mi van a fejében.

Ezzel nem arra akarlak biztatni hogy féltékenykedj, mert az nem vezet sehova, csak arra szeretnélek figyelmeztetni hogy járj nyitott szemmel és próbálj meg tisztán látni azoknak a hormonoknak a hatása ellenére is amik akkor termelődnek az agyban ha azt hiszi az ember hogy szerelmes. Ilyenkor tényleg könnyű mindent megbocsátani és minden félreértelmezni, amit később már megbán az ember ha múlik a szerelem.

2009. okt. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

csak flortolt...ha at akart volna vagni megis tette volna.

gondolom,rajott,h tullepet a celon,ezert nem mert szolni korabban.

2009. okt. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

2. hozzászóló története hasonló az enyémhez, másabb de ettől függetlenül, mintha a saját gondolataimat olvastam volna:S

Nagyon jól mondja azt is h nem kell féltékenykedni, csak nyitott szemmel járni, én is bevettem ezt a barátok vagyunk dumát:S és igen az a legszarabb benne, h én is a trógernak lettem beállítva, azt gondoltam velem van a baj és ő ezt végignézte, és igen szerinte is ez volt a legjobb megoldás....utolsó senkiházi munkának tartom az ilyet, azóta én se bízok senkiben,nem is volt azóta barátnőm, kb egy éve, megmaradtak a jó öreg egyéjszakás dolog,igaz itt meg én vagyok a szemét,de leszarom..

soha többet!

2009. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Eskü srácok !!! mintha magam gondolataim olvasnám. Én eddig azt hittem csak én vagyok ennyire szerelmes mindig a nőkbe és én csalódhatok ilyeneket. De "jórézés" látni hogy nemcsak én vagyok hülye ennyire a Nőkért. Igen télleg vigyázni kell minden nővel mert igencsak ösztönlények. Sose tudják mit akarnak. Kiszámithatatlanok és nagyon jó színészek ám. Teszem azt simán megjátszák a szeretetet és az odaadást.

De le akalappal. Merő igazatok van mindenbe amit olvastam itt.


...valamiért megbizol benne és nem akarod elhinni azt hogy ő is csak olyan mint a többi, ribanc és kész.


a másik dolog hogy NE ÁLLJATOK ÖSSZE olyan csajjal aki a következőt állítja:

-van fiú és lány közti barátság. PFFF HÜLYE!!! ilyet ne csináljatok. amelyik csajnak vannak fiu barátai azt hagyd a francba!!!

Fiúknak olyan bnő kell akinek nincsenek barátai !

ki kiváncsi arra hogy van még rajtad kivül 1-2 tökjópofa srác akivel olyan jól elvan hogy féltékeny vagy rá (közbe kitudja miket csinálnak)

csak abból indulok ki hogy nekem is volt csaj "haverom" aztán annyira jól elvoltunk rögtön lesmárolt stb.... ennyit erről. Féltékeny voltam közbe a többi pasira akik a barátai voltak mert a saját szemszögemből indultam ki. Ha velem ezt tette akkor alap h másokkal is ezt teszi nem? Persze és jogosan féltékeny voltam.

Jah és szard le nyugodtan legyél te a g..ci inkább és hajts az 1 éjszakásokra ne is akarj többet mert a mai csajok 99% ribanc.

19/F

2009. okt. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...tudjátok nekem az első a bizalom mindíg az is volt és az is lesz!Egyszer már eljátszotta és hát sikerűlt vissza nyernie de ekkorát még sose csalódtam benne!én kb 4 hónapon keresztűl voltam "túlzottan féltékeny"(szerinte)de én nem hiszem el azt h más nem nézte volna át a telóját és nem olvasgatta volna az msn beszélgetéseit a bnőjének ezek után...hát tudjátok ha eljátsza mégegyszer a bizalmam akkor utánna nem látom értelmét a dolgoknak...
2009. okt. 3. 16:36
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Jó türelmes vagy:)
2009. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Engem amúgy már csak az zavar, h én hülye meg hűséges voltam... nem arról van szó, h jaj ő megcsalt és megalázott, hanem h olyan jó nőket hagytam ki miatta, h máig bánom:S:S:S
2009. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem vitatkoznék veletek fiúk , de nekem vannak fiú barátaim számszerűen kettő , és soha nem volt köztünk több mint barátság, soha nem néztünk egymásra úgy mint férfi vagy nő. De megértem hogy nem hisztek ebben, amikor van párkapcsolatom akkor ő sem érti meg ezt és igen ilyenkor nem szoktam a barátaimmal találkozni vagy csak ha a párom is ott van. Jobb a békesség..

Viszont ha 4hónapig hazudott neked a barátnőd, akkor szerintem jobb lett volna ha szakítasz vele, mert innentől kezdve te sem bízol már benne és neked is meg neki is csak plusz idegeskedés.

De ez csak az én véleményem.

17L

2009. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Azért mert az egyik meleg a másik meg impotens:P

viccet félretéve keves lány gondolkodik igy,a tobbi ugy van vele h azert is találkozok veluk nehogy már...az h a másiknak ez faj az le van szarva:S

2009. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!