Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm jelenleg is átvág,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm jelenleg is átvág, vagy csak egy kis flört volt az egész?

Figyelt kérdés
Elmesélek egy kis történetet,mert ez muszály ahhoz,hogy megértsétek, mi okból tettem fel ezt a kérdést!Tehát a barátnőmmel, már lassan másfél éve vagyunk együtt.Amikor 1 hónaposak voltunk én elmentem nyaralni egy hétre és addig nem is láttuk egymást csak telefonon beszéltünk stb.Nos a telefonba elmondta mindíg, hogy menyirre szeret és hogy menyirre hiányzok neki.Ami rendbe is volt, de közbe egy másik fiúval egyhuzamba flörtölt és eléggé olyan dolgokat írt neki mintha járni akarna vele!De ez csak később 8 hónap múlva derűlt ki,mert addig hazudott nekem, majdnem az utolsó percig!Tudok is idézni egy mondatot "olyan jó lenne ha itt aludnál velem,ha nem lenne pasim veled járnék".Nagyon fájt nekem az, hogy ezt mindd nem árúlta el nekem, hogy ilyen csúnyán átvágott!De megbocsájtottam neki, mert szerintem egy második esély mindenkinek kijár!Nem is az fáj amit tett, hanem az, hogy hazudott!Még a kérdésem(lányoktól), miért csinálhatta ezt, amikor azt mondta hogy neki fontos az őszinteség?Miért flörtölt így a hátam mögött?Pedig még rá is kérdeztem a dolgokra...Tehát lett volna nem is egy alkalma,hogy elmondja!De láttam rajta hogy nagyon bánja mert kb 1 hónapon keresztűl sírt...
2009. okt. 3. 01:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Olyan lány kacsingat ki a kapcsolatból aki nem kötelezte még el magát igazán a párja mellett. Magyarul nem vagy neki elég. Kell neki h más is tegye neki a szépet, és ha jobb lehetőség kínálkozik pasi ügyben akkor megragadja az alkalmat. Le merném fogadni h jelenleg nincs "jobb lehetőség". Ne járj úgy mint sokan h megbocsátanak aztán még őket szúrják hátba! Keress egy másik lányt aki őszinte veled, ha több hónapon át képes volt úgy a szemedbe nézni h közben jól átvág...az ilyen megteszi ezután is, és lehet h arra is majd csak hónapok után jössz rá.
2009. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

hát igen télleg nagyon ritka az a csaj aki ugy gondolkodik mint te kedves 17/L

csak akkor tallni a fiu haverokkal amikor közösen ottvagytok. Sok csaj rendesen fel van háborodva azért mert nem talizhat méghozzá egyedül. Hát miféle hozáállás ez? :O

Az a pasi meg egy igazi papucs aki ilyet eltűr még akkor is ha télleg semmi nincs csak barátság.

De szerintem egyáltalán nincs fiu és lány közti barártság. Konkértan hozzátenném. EGy pasi érdekből ismerkedik amig nem ismeri a csajt. Szóval azért hogy felszedje és megdugja. stb.

Deha később barátság lesz az nem azt jelenti hogy a pasi sose dugná meg a "akkori csaj haverját" !!!! Mert az ösztön akkor is benne marad. Picit kilátszódik a bugyija a csajnak stb. hát elgondokodik minden pasi azon hogy dejólenne khmmm... :D

nekem azt ne mondja senki hogy nem.

Ha meg télleg nem akkor beteg. Túlságosan igénytelen és csúnya csajokkal is leáll barátkozni. akkor meg feltételezem hogy a csaj van oda jobban a pasiért. :DD

nah mindegy lényeg srácok hogy sose bocsássatok meg annak a csajnak aki titokba vagy nyiltan stb talizgat fiukkal. Már akkor is gyanút foghatsz ha egyedül megy mindig mindenhova. Pl bnővel bnőkkel elmegy kutyátsétáltatni címszó alatt szépen "NEMCSAK AZT" csinálja.. Honnan tudod? Hány pasi néz végig a Te barátnődön beszólogatnak neki stb???. EGy igazi pasi féltékeny a bnőjére és ilyet nem hagy. Ha meg hagyja akkor nemis tudom minek van vele együt.....


Úgyhogy kedves kérdező. Te is számára csak 1 voltál a sok közül :S :(((( de nyugtasd magad van aki meg a rövid távú de inkább mennyiségekkel küzd :S:SSS énis kivagyok borulva. De legfőképp ez bosszant fel. Ez. Amin te is végig mentél. Sajnállak.

19/F

2009. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát én remélem nem azért vannak fiú barátaim mert csúnya vagyok remélem legalábbis:D

Fiúk az élet nem egy álomvilág sajnos.. Az meg hogy elfogadom, hogy az aktuális barátom nem szeretné hogy amikor vele vagyok más fiúkkal találkozzak az természetes, még ha tudom is hogy csak barátok vagyunk. Megértem őt, hogy neki ez fáj és ha még csak 10percig is lennék egyik barátommal neki ez örökké valóságnak tűnne. Ha szeretem akkor ennyit megtehetek érte.

Viszont volt olyan hogy én nem találkoztam a barátaimmal az akkori párom miatt, és idővel kiderült hogy ő msn-en beszélgetett egy lánnyal, aki hívta mindenhova és ő az ilyenekre annyit írt hogy minden megoldható..

És a bosszantó, hogy azzal a lánnyal tette ezt akit tudja nagyon jól hogy utálok (mert egy ribi)..

Szóval vannak szemét pasik és szemét csajok is..

2009. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jah és az előzőt az a bizonyos 17L írta:)
2009. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
úúh elég sok sztorit leírtatok ide,amik eléggé hasonlóak az enyémhez!De felteszem a kérdést nem azért élünk,hogy szeressünk?És nem azért szeretünk hogy megbocsássunk?Ha szeretsz valakit akkor szerintem meg tudsz neki bocsájtani mert hibázni mindenki hibázhat!Csak tudjátok ezt kevesen gondolják így!Egyébként meg gondolom ti is megbocsájtottatok...Vagy javítsatok ki ha tévedek!
2009. okt. 4. 22:43
 16/17 anonim ***** válasza:

megbocsájtottam...



azóta se veszi fel a telefont

2009. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Megbocsájottam..nem is egyszer..

Ennél rosszabbakat is bocsájtottam meg neki, csak azért mert szerettem..de így visszagondolva nagyon hülye voltam, hogy eltűrtem neki mindent..:S

17L

2009. okt. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!